Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab műtét után menstruác...

Missed ab műtét után menstruációs zavar?

Figyelt kérdés
November 30.án volt missed ab műtétem 8hetes elhalt magzat miatt utána pár nalig véreztem és január 14.én megjött a menstruációm 6napig tartott a mütét elött rendessen 28 napos ciklusaim voltak most már késik 6 napja a párommal óvszerrel védekeztünk pár napja hányingerem van illetve pecsételő vérzésem volt tegnap egyszer de nem tudom hogy ez a menstruáció leheteséges kezdete miatt volt vagy esetleg homon zavar lépett fel a mütét miatt. orvoshoz csak jövő héten tudok menni.

2018. febr. 22. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdemben sajnos nem tudok segíteni, de én is hasonló cipőben járok, nekem november 17-én volt a műtétem, azóta háromszor megjött, viszont nekem is eléggé felborult a korábban pontos 28 napos ciklusom. Nekem barnázással kezdődött eddig minden menstruációm a műtét óta, ami nem jelent sok jót, úgy olvastam progeszteronhiányra utal, viszont az orvos mindent rendben talált, azt mondta próbálkozhatunk újra. A kontrollon nálad minden rendben volt?
2018. febr. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz nekem nem missed ab műtétem volt,hanem méhen kívüli terhességem, de a műtét után progeszteron hiányom lett. Minden menstruációm barnázással indult. Elmentem dokimhoz, elmondtam mire gondolok, - mivel első terhességemnél is kellett pótlás - írt fel progeszteron pótlást, első hónapban mikor szedtem terhes is lettem. Most nem tudom mi lesz, mert még szoptatok és nem menstruálok, de kíváncsi vagyok helyre jöttem-e.

2018. febr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen a kontrollon minden rendben volt nekem 3 hónapot javasolt a probálkozásig. Akkor valószínűleg nekem is progeszteron hiány miatt lehet ez csak azt furcsálom hogy előző hónapban ugyan olyan volt mint a mütét elött fájdogált a hasam és meg is jött ugy mint szokot semmi más tünetem nem volt.Köszönöm a válaszokat.
2018. febr. 22. 21:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem januar elejen volt missed ab mutetem. Akkor azt mondta a doki, hogy az elso harom menstruaciom lehet szabalytalanul fog megjonni de az siman belefer. Ha ezutan is szabalytalan menjek vissza hozza. Nekem 33 napra jott meg es ugyanugy mint a beavatkozas elott.
2018. febr. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!