Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Miért nincs szívhang? Már nem...

Miért nincs szívhang? Már nem is lesz? Egyfolytaban csak sírok.7 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2018. jún. 3. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen hosszúak a ciklusaid? Mikor lehetett ovud? Ezek nélkül nehéz bármit mondani. Én pl. mensi szerint 8+3 vagyok, valójában 7+3, mert annyival hosszabb a ciklusom. Így amikor kerek 8 hetesen voltam először dokinál, 7 hetes babát láttunk.

Ha pár nappal el vagy tolódva, még lehet szivhang.

2018. jún. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy túl korán mentél orvoshoz?

Ne haragudj, de ennyi infóból nem lehet válaszolni...

2018. jún. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
28 napos. Nem mentem korán:(
2018. jún. 3. 12:10
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
És nem lehetvolt, hogy mégis később fogant? Mi látszott uh-n?
2018. jún. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Még lehet,bár ritka. Barátnőmnek sem volt 7 hetesen, csak 10 (akkorra hívták vissza uh-ra).
2018. jún. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem se volt kerek 7hetesen. Ciklus szerint ugx hogy tudom mikor fogant(ovu teszt) 8hetes korara lett. Remeljuk nalad is lesz szivhang!
2018. jún. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%
Sírás helyett az ilyet beszéld meg az orvosoddal. Gondolom elmagyarázná ha megkéred.
2018. jún. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Utolsó, ezekre a dolgokra az orvos sem tud mit mondani hiszen nem lát a jövőbe. Ilyenkor amnyit tudnak mondani, hogy jöjjön vissza x nap múlva és megnézzük van-e fejlődés. Aztán vagy van, vagy nincs. Ezen sajnos nincs mit elmagyarázni, csak reménykedni.
2018. jún. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!