Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Juni 8-án volt a műszeres...

Juni 8-án volt a műszeres befejezése a missed ab-omnak. Menses?

Figyelt kérdés

Sajnos 8 hetesen megállt aa fejlődésben leállt a szívmüködése.

De erre sak 11 hetesen derült fény mikor kicsit barnáztam.,

És ultrahangon mondták el.


A kerdésem az lenne hogy ma van júli 12.

De még nem jött meg.

Ez normális?

Vagy mit csináljak?

Lehet megse jön csak a köv3tkező honapba?



Voltam kontrollon hétfőn azt mondta a doki minden rendben.dw csak manuálisan .



Aki átesett ilyenen,nektek hogy volt mennyi időre múlva jött meg?


2018. júl. 12. 06:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

4-8 het kell altalaban, hogy az elso mensi megerkezzen, gyakorlatilag azon mulik, hogy veteles utan mikor all vissza a peteeres (attol fuggetpenul, hogy termeszetes modon tavozott, vagy mutettel).

De pl meg a 8

Het sem biztos, de addigra altalaban mar megjon.

Ha nincs oanaszod, akkor varj turelemmel.

En negyszer veteltem 8-12 het kozott, majdnem mindig megjott 4-5 het kozott, de egyszer tobb, mint 8 hetet vartam. Mar akkor beszeltem a dokival, azt mondta, hogy menjek vissza es megnez, ha azon a heten sem jon a mensi.

2018. júl. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az ujabb menstruacio a beavatkozas utan altalaban 4-8 het kozott jellentkezik ahogy az elso is irta. Az viszont furcsa hogy huvelyi ultrahangal miert nem vizsgaltak meg, ott latta volna hogy a mehnyalkahartya is milyen vastag.

Engem mikor megvizsgalt a doki huvelyi uh-val mondta hogy egy par nap es mar jellentkezni fog a verzes es ezt az emdometrium vastagsaganak lemeresbol kovetkeztette le.

A beavatkozas utan 4es fel hetre jott meg az elso verzese. De az elso 3 honapban teljesen normalis ha rendszertelen a ciklusod.

2018. júl. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válszokat.

Holnap lesz 5 hete de semmi még.fájdogál a hasam.Tegnap azt hittem hogy meg jön mert egy kis vércsík halványan volt ahogy alulról mosakodtam.

2018. júl. 13. 04:52
 4/4 A kérdező kommentje:
Végülis megjött 36 napra.Remélem a következő már beáll szépen.kevesebb időre.
2018. júl. 16. 06:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!