Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab műszeres befejezés....

Missed ab műszeres befejezés. Menses?

Figyelt kérdés

Szisztok!5 napja estem át missed ab műtéten.Remélem jól írtam mert a könnyeimmel küszködök.

Az lenne a kérdésem hogy az utolsó mensesem 03.11-én kezdődött.

11 hetesen látták ultrahangon hogy nem fejlödött tovább 8 hétnél es leállt a szívmüködése.

Most 06.08-án volt a műtét.

Műtét utan mikor az a vatta van bent amit beraknak a lábam közé az véres volt meg a lepedő nagy foltban.De a 4 nap alatt semmi vér nem volt.

Csak barnázás az is csak elvétve,pecsételő.

Tegnap pedig 06.13-án délután elkezdtem vérezni.Most lenne esedékes egy két nap különbséggel a mensesem is.Azóta folyamatos kicsit bővebb vérzés van mint régebben menseskor volt.De folyamatosan vér jön most mar.


Szerintetek ez már az első mensesem,vagy még a műtét miatt lehet?



Esetleg volt már valaki így hogy pont egy időpontba esett a menses es a műtét utáni lábadozás?



Elöre is köszönöm ha írtok.

Egyébként is jól esik barki bármi jó szót szól.Nagyyon magányos vagyok és ugy érzem ez a fájdalom amit lelkileg erzek soha nem fog alább hagyni...


2018. jún. 14. 04:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A menstruáció akkor esedékes, ha volt egy tüszőrepedés, de nem jött létre terhesség és elhal a sárgatest, ami fenntartotta addig a méhnyálkahártyát az esetleges beágyazósásnak. Nem hinném tehát, hogy elhalt terhesség mellett volt párhuzamosan egy ovulációd is, ami esedékessé tenné a vérzést. Az, hogy a naptár, vagy az applikáció mit mond az teljesen mellékes.


Öt nappal a műtét után inkább még a műtét miatt lehet a vérzés, biztos, hogy nem rendes menstruáció.


Kitartás, lehet, hogy most úgy tűnik, hogy vége a világnak, de hidd el, hogy jobb lesz idővel! Én vesztettem el terhességet 24 hetesen, beindult a szülés, nem tudták megállítani, de még életképtelen volt nyilván a baba, úgy kellett végigcsinálnom a szülést, hogy tudtam, hogy nem éli túl a baba. Abból is talpra kellett állni és előre nézni, különben belepusztultunk volna. Azóta már van három gyerkőcünk.


Most éld meg a fájdalmat, a gyászt, ameddig úgy érzed, hogy kell, aztán rázd meg magad és csak előre nézz. Kitartás!

2018. jún. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nagyon sajnalom hogy at kellet elned neked is. :(

Nekem 3 missed ab-om volt es ebol az utolso most januar elejen amit muvileg fejeztek be. Majdnem 10 hetes voltam es az embrio leallt a fejlodesben.

A mutet utan en enyhen vereztem, inkabb rozsaszines volt, azutan par napig csak pecsetelo verzes volt majd elkezdtem verezni kb egy hetig.

Az orvosom azt mondta hogy amennyiben nincs eros alhasi gorcsom es kiemelkedoen eros verzesem, lazam akkor nincs gond es minden teljesen normalis.

Az elso menstruaciod az kb a mutet utan a 4-5ik het kozott kell megjojjon.

Nekem pont a 4 hetes kontroll vizsgalat utan jott meg. Januar 7en volt a beavatkozas es februar 9en jott meg az elso menstruaciom. Az orvos felhivta a figyelmemet hogy az elso verzes az lehet erosebb vagy esetleg darabos ugyhogy ne aggodjak ha ilyet tapasztalok mert ez is normalis. En csupan erosebben vereztem az elso ket nap es a megszokott 5 nap helyet 7 napig tartott.

Ha van meg barmi kerdesed vagy ha valamire nem valaszoltam akkor kerdez nyugodtan es ha tudok segitek.

2018. jún. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon aranyosak vagytok.:)probalom túlélni.es előre nézni.
2018. jún. 14. 09:00
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A műtét után 10 napig normális a vérzés és nem feltétlen folyamatosan. Én véreztem előtte is, szóval a műtét után összesen egy napig volt vér. Két hétig olyan színű folyás, amiről nem is sejtettem, hogy emberből távozhat. Rendes menzesz a beavatkozás után 29 nappal jelentkezett.

Ha nagyon vérzel, vagy fájdalmaid vannak menj vissza.

Mihamarabbi felépülést!

2018. jún. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm es sajnálom.Sajnos nagyon sokan átèljük ezt.
2018. jún. 14. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!