Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ha nem ürült volna ki minden...

Ha nem ürült volna ki minden a méhemből, annak már lett volna jele, ugye?

Figyelt kérdés

Vetélésem volt, de az első vérzéssel nem ürültem ki teljesen, egy 3 mm-es szövetdarab látszódott az uh-n. Műteni akartak, de mire eljött a műtét napja, annyira lecsökkent már a hcg-m, és olyan ütemben csökkent, hogy azt mondták, felesleges lenne a műtét (aznap már csak 27 volt), mert a következő mensivel ez is távozni fog. 2 napra rá meg is jött. 1 héttel később csináltam otthon pisi tesztet, már tök negatív volt. Tünetem nincs.

Kontrollra nem kellett visszamentem, csak részletesen tájékoztattak róla, milyen tünetek esetén menjek be azonnal, de ezek közül semmi nem volt. Teljesen jól vagyok.

Ennek már 3 hete. Ha még esetleg bent lenne, akkor már lenne valamilyen tünete nem?


2018. aug. 9. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem behívtak kontrollra ilyen esetben. Szerintem, ha aggódsz, menj be egy sztk-ba és nézesd meg gyorsan.
2018. aug. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem tudok mostanában elmenni, épp ezért is kérdezek itt :(

Mindenki felváltva szabin van, én tartom a frontot a munkahelyemen. Ha nincs vészhelyzet, nem mehetek sehova. Márpedig ez nem vészhelyzet, hiszen nem vérzek, nem fáj semmim, nem lázasodtam be...

2018. aug. 9. 16:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Amennyiben nincs lazzad, fajdalmaid es eros verzesed megnyugodhatsz mert nem valoszinu hogy barmi gond lenne veled. Harom het alatt mar nagyon rosszul kene lenned ha meg mindig nem urultel ki. En juniusban vetteltem el 6 hetesen es en csak a masodik verzesel urultem ki teljesen es semmi gondom nincs. Maximum ha majd tudsz egy kontroll uh-ra menj el valamikor, az nem arthat. Hogy teljesen nyugodj meg hogy nincs szovodmenye a vetelesnek.
2018. aug. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!