Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Középidős vetélés után mennyiv...

Középidős vetélés után mennyivel lett terhes vki? Tudom 3 hónapot javasolnak, de mi történik ha előbb lesz terhes az illető?

Figyelt kérdés

2 hónapja volt indukált vetélésem, 16.héten, mivel a babának nem volt koponya csontja (tehát nem anyai oka volt a vetélésnek) . Nagyon megszenvedtük, sose felejtjük. Viszont volt egy óvszer balesetünk egy napja, én nem érzem úgy hogy most 72 órás tablettáért kéne mennek, hiszen egyrészt szeretnénk babát, másrészt félek teljesen megborítja a hormonjaimat.

Emiatt szeretnék megnyugtatást, ha esetleg várandós lettem /leszek most, akkor nagyon nagy baj lehet?



2018. dec. 7. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Anyukámnak a 7. hónapban elhalt a babája. Meg kellett szülje. Utána még megműtötték a méhét, hogy lehessen gyereke. Az orvos 6 hónap várakozást mondott neki (ez 40 éve volt), de a második hónapban megérkeztem.

Köszönöm jól vagyok. :)


Kívánok mihamarabbi egészséges babát nektek!

2018. dec. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha most tablettát vennél be, méginkább megborítanád a rendszert.

Nem mondom, hogy szurkolok, mert nem véletlenül javasolnak várakozási időt, de kívánom, hogy legyen egy egészséges babád minél hamarabb.

2018. dec. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20. héten vetéltem el ikreket. Az orvosom 2 vérzést javasolt megvárni. Utána bele is kezdtünk. A vetéléstől számított 7. hónapban sikerült.
2018. dec. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 momoka 2002 ***** válasza:
Igaz nekem csak a 13.heten volt ma-m de nalunk a doki 1-2 menzit javasolt megvarni. Ez majusban tortent augusztusban mar pozitivat teszteltem.Most itt rugdalozik a pocakomban 21 th.
2018. dec. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!