Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 7+4 hetes magzat eltud menni...

7+4 hetes magzat eltud menni magatól vagy szükséges a kaparás?

Figyelt kérdés
7+4 hetes terhes vagyok 2 napja mondták meg hogy már nem dobog a baba szíve holnap kellene mennem orvoshoz újra, hogy megmondja mikor kell mennem kaparásra de már elkezdtem vérezni, a hasam nem fáj viszont már rendes vér jön szerintetek ki tud lökődni a 13 mm-es magzat magától vagy feltétlen szükséges a kaparás?

2018. nov. 22. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ultrahanggal döntik el, hogy van-e magzati elem a méhben vagy nincs. Ettől függ, hogy kell-e műszeres befejezés vagy sem.
2018. nov. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Holnap megmondja a doki, hogy szükséges-e, fog csinálni ultrahangot. Azt nem mondta, hogy mi a teendő, ha megindul a vetélés? Nem mondott olyat, hogy ilyenkor menj be ügyeletre?
2018. nov. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem mondott semmit, csak hogy nem dobog a szíve és hogy holnap menjek vissza.
2018. nov. 22. 17:41
 4/8 anna.love ***** válasza:

Rèszvètem

Előfordulhat hogy kivèrzed .

Ilyenkor ellenőrzik a hcg szintedet, ha lemegy teljesen nullàra akkor nem avatkoznak be

Ha nem tud lemenni akkor be kell felyezni

Termèszetesen ha nem önt el a vèr,

Ezt nekem nőgyògyàsz mondta.

2018. nov. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod csak azért írtam ki mert mikor megtöröltem jöttek ki szövet darabok meg valami 2-3 szürkés fehér pici dolog ami a szövet darabhoz hasonló
2018. nov. 22. 17:57
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 olyan vetelesem volt, amikor nem volt szulseg mutetre, hnem kiurult minden magatol. 8-12 het kozotti terhessegek voltak, a 11 hetes embrio is tavozott beavatkozas nelkul.

Nekem mondjuk egyertelmu volt, hogy megtortent a veteles, mert ugen eros gorcsokkel jart, volt, amikor csak ket oran at tartott, volt, ami sokkal hosszabb lett. Ugyanugy fajasaim voltak, mint vajudasnal (csak nem olyna erosen, de azert eleg rendesen) es nagyon sok ver tavozott az osszehuzodasoknal, meg minden mas is (mehnyalkahartya nagyobb darabokban). Szoval nem lehetett nem eszrevenni. A vegen egyik pillanatrol a masikra megszuntek az osszehuzodasok es egy kozepes mensi szeru verzes maradt meg.

Altalaban egyebkent verzessel kezdodott, de ez napokig is tartott, mire tenylegesen beindult a veteles.

Nekem kozben/utana neztek uh-val, hogy maradt-e bent valamk.

Biztosan latni fogjak neked is holnap.

2018. nov. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tegnap este elvetéltem.
2018. nov. 24. 18:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem anno 5 éve művivel vették ki. Megállt a szíve, de nem ürültem ki.

Nagyon sajnálom kérdező! :(

2018. nov. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!