Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után az első menstru...

Missed ab után az első menstruációnak vannak olyan jelei, mint egy normál menstruációnak? Nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés

December 8-án vettem észre, hogy vérzek, a 9. hétben jártam. December 9-én meg is műtöttek, műszeres befejezés volt. Ezután kb. 5 napig véreztem, semmi szokatlant nem tapasztaltam, olyan volt, mint egy normál menstruáció.

Kontroll másfél héttel a műtét után volt, mert jött a karácsony és mondta a doki, hogy az ünnepek előtt csináljuk meg, mindent rendben talált, zárva volt a méhszáj.


Már majdnem 6 hét eltelt, és semmi.

Nektek volt PMS tünet? Nekem semmi nincs....se mellfeszülés, se haspuffadás.


Köszi!


2019. jan. 17. 13:39
 1/5 anonim válasza:
Szia! Nekem műtét után pontosan 8 hétre jött meg minden tünet nélkül, ami azelőtt minden menstruáció előtt jellemző volt. A következő már időben jött és a szokásos tünetekkel.
2019. jan. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

És azóta esetleg sikerült teherbe esned? Ha igen, mennyi idővel a műtét után?

2019. jan. 18. 11:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Eltelt 5 het, sehogy sem akart megjonni, kaptam 5 napra duphastont, aztan megjott 7 hetre. Ebbe a honapba ismet szeretnenk probalkozni, remelem osszejon :)
2019. jan. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem december 6-án volt missed ab műtétem, nagyon közel a tiédhez. 1 héttel ezelőtt, tehát 5 hétre rá jött meg semmi tünettel.

Adj egy kis időt magadnak, vagy ha nem hagy nyugodni, beszélj a dokival és menj el ultrahangos ciklus követésre.

Tudom, mennyire nehéz időszak, kitartást :)

2019. jan. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszokat!

Éppen tegnap jött meg, a műtét napjához képest 6 hétre. Enyhe görcseim voltak, pedig előtte erősen görcsöltem az első napon. Eddig úgy látom, hogy a mennyisége a szokásos, vagy max. egy picit bővebb talán.

2019. jan. 21. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!