Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Fenyegető vetélés az veszélyez...

Fenyegető vetélés az veszélyeztetett terhesség?

Figyelt kérdés
2019. máj. 21. 09:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen
2019. máj. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
az
2019. máj. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. máj. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem is ez volt, de szerencsére azota már 4 hós a babám.
2019. máj. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetnem milyen előzménye volt? 3.terhesség első kettővel semmi baj nem volt. Ikerterhességnek indult a mostani ez 3.-án derült ki de azóta is barnázok/vérzek is mikor többet mozgok. Progeszteront 200mg kaptam este egy szemet kell szednem és 1000mg c-vitamint. 15hetes vagyok most
2019. máj. 21. 13:18
 6/13 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező?
2019. máj. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én véreztem 13 hetesen. Szó szerint ömlött. Azóta már 34 +5 hetes vagyok. (Ua. Terhesség)
2019. máj. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát voltam már jobban is. Kicsit lazábbra vettem a dolgokat kár volt. A babának van szívhangja minden nap nézem,hallgatom. Viszont rettenetesen görcsölők. Babázásból már rózsaszín lett van hogy rendesen vér jön. Ez két napja így megy. 16+4 hetes vagyok most. Próbálok megint sokat feküdni pihenni. Van két gyermekünk már egy 5éves lány és egy 16hos fiú. Szar anyának érzem magam azóta nem tudok velük úgy foglalkozni ahogy eddig. :( köszönöm a kérdésedet. És a választ is!
2019. máj. 30. 09:58
 9/13 anonim ***** válasza:

4.válaszolo vagyok.

Begörcsöltem, bevéreztem. Aznap nem mentem sehová, csak pihentem, másnap mentem dokihoz. Hematóma voolt, ami ürülni kezdett, és pont a pici fölött volt, ahol megtapadt. Doki azt mondta, örüljünk, ha megmarad. Papírra fenyegető vetelést irt, pihenés+ progeszteron. Kb én is elbúcsúztam tőle, de egy kis remény élt bennem. Sokat beszéltem hozzá.

Utána 10 hetesen voltam, már nem barnáztam, de még mindig ott volt a hematoma. Kb 14 hetes lehettem, mire elmúlt és a soki is mert gratulálni. Azota megszültem, de borzalmas időszak volt.

2019. máj. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én is reménykedem! Nekem 9-10hetesen tenyérnagyságu vérömleny távozott belőlem. Ez volt április 20.-án utána nem volt baj. Se vér se barnázás. Május 3. Óta meg folyamatosan minden bajom van.
2019. máj. 30. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!