Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Normális az enyhe szúró kis...

Normális az enyhe szúró kis nyilalások az alhasban missed ab után?

Figyelt kérdés
9 napja műtöttek, aztán másnap újra. Enyhe kis barnázásom,néha vèrzèsem van. Görcs nincs, lázam se,de apró kis szúrásokat érzek néha. Amíg terhes voltam addig ennek az èrzèsnek örültem, mert azt gondoltam akkor nyúlnak a szalagok és növekszik a babám,de mégis megállt a szíve. Most ugyanazt a szúrást érzem,de hát nyilván terhes nem vagyok. Mi lehet ez? Normális,hogy ezt érzem?
2019. máj. 23. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt műtétem és én is rá több napra nyilalást és görcsöt éreztem és nőgyógyásznál kiderült, hogy ciszta van a méhembem. Nem kell menned nőgyógyászhoz kontrollra? Szerintem menj el, mert lehet, neked is ciszta lesz a képben.
2019. jún. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Újra kellett kapartak, így a szúrkálás nem volt normális.
2019. jún. 30. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!