Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab

A kérdés

Normális az enyhe szúró kis nyilalások az alhasban missed ab után?

9 napja műtöttek, aztán másnap újra. Enyhe kis barnázásom,néha vèrzèsem van. Görcs nincs, lázam se,de apró kis szúrásokat érzek néha. Amíg terhes voltam addig ennek az èrzèsnek örültem, mert azt gondoltam akkor nyúlnak a szalagok és növekszik a babám,de mégis megállt a szíve. Most ugyanazt a szúrást érzem,de hát nyilván terhes nem vagyok. Mi lehet ez? Normális,hogy ezt érzem?

máj. 23. 20:50  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
28-napos ciklusnál a 21 napon haspuffadás és alhasi enyhe szúró fájdalom utalhat terhességre? A melleim kicsit érzékenyebbek lettek.
13 hetesen enyhe gorcsok szuro fajdalom. Mennyire normalis?
1-2 napos, kevés menzesz enyhe alhasi szúró érzés utalhat terhességre?
Ciklus 25. napján peteérés után 8nappal, néha enyhe szúró érzés nappal most pedig mindjárt megjön érzés?
Enyhe hasmenés és mensi szerű görcsök+derékfájás, hüvelyben szúró feszítő érzés jekezheti a szülés közeledtét?
Szeretném meg tudni hogy a mellem illetve mellbimbom fáj szuró és tompa fájdalmat érzek mióta a múlt hónapban elmúlt a menstruaciom lehet e vajon terhesség jelei? A napokban...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Vetélés, missed ab rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!