Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab

A kérdés

Ez normális? Sárgás-barnás enyhe folyás.

Nem fáj,nem csíp semmi,de meglepődtem,amit a tisztasági betéten láttam. Ez mi lehet? Ez nem vér! Inkább sárga,mint barna.

máj. 27. 20:00  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Nem írtam,hogy holnap lesz 2 hete,hogy missed abom volt,mert megállt a babám szíve.

# 1/5Időpont máj. 27. 20:07 Privát üzenet

Fertőzés vagy gomba.

Voltal kontroll vizsgálaton?

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont máj. 27. 21:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Volt már régen gombás fertőzésem,de az nem ilyen volt. Most nincs semmi kellemetlen tünetem,mint akkor. Kontrollra mensi után kell mennem. Ma megerőltettem magam és megfordult a fejemben,hogy az miatt volt,de akkor se tudom mi lehet ez a színe miatt?

# 3/5Időpont máj. 27. 22:01 Privát üzenet
Talán méhszájseb.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont máj. 28. 10:33 Privát üzenet
Vagy még arra tudok gondolni, hogy hormonális probléma.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont máj. 28. 11:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hétfőn volt missed ab-om. Tegnap este óta fájdogál a méhem és a petefészek körül. És még egy kis barnás -sárgás folyásom van, ami kissé bűzös. Ez normális? Bár tegnap unalmamba...
Középidei vetélés után 2 héttel normális-e a barna pecsételés és hogy átlátszò vagy néha barnás nyúlòs nyákdarabok távoznak belőlem?
Jún.24-én volt misses ab-om.10 napig volt vérzésem és barnás folyásom. Júl 18-án megjött a menszeszem. De előtte napokig barnáztam. A menszeszem 3 napig tartott most megint...
Vetélés utáni első menzeszetek milyen volt? Normális hogy a menzesz végén már barnás volt?!
Missed ab. után 1 héttel, normális az ha az első 3 napban kicsit még véreztem, mostmár csak ilyen barnás folyásom van, kis mennyiségben. De időnként ilyen nagyon pici darabkák...
Normális ha missed ab után 1 héttel ilyen barnás valami van?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Vetélés, missed ab rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!