Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Középidei vetélés után 2...

Középidei vetélés után 2 héttel normális-e a barna pecsételés és hogy átlátszò vagy néha barnás nyúlòs nyákdarabok távoznak belőlem?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 27. 12:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Normális.
2016. ápr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem az is normális lenne, ha közel ugyanúgy véreznél hetekig, mint bármilyen szülés után.


Nekem a bennmaradt burokdarabot megszűnni nem akaró piros vérzés jelezte, UH-n látszott, hogy bennmaradt valami. De ezt csak orvos tudja megmondani.

2016. ápr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Ez meddig tarthat vagy mennyi ideig normális?
2016. ápr. 27. 12:47
 4/13 A kérdező kommentje:

Egy hétig rendes vérzés volt. Aztán egyre kevesebb, inkább barnás. Pár napja viszont ezeket a nyákdarabokat vettem észre.

Műszeres befejezés volt. Csak nem maradt bent semmi, aminek ki kellett kerülni...:(

2016. ápr. 27. 13:00
 5/13 anonim ***** válasza:
6 hétig bàrmilyen vérzés/folyàs normàlis,de 4 hét utàn nem szabad màr "visszaerősödnie". Illetve ha bűzös,zöldes vagy fàjdalmas esetleg újra élénkpiros vérzés jelentkezik akkor orvoshoz kell menni,mert fertőzést jelezhet.
2016. ápr. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Remèlem nem lesz gond.
2016. ápr. 27. 14:22
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is középidős volt :-( normális. Nekem a 4 hetes kontrollon is volt kis folyadék még a méhemben ami tisztult. A doki mondta is hogy ne ilyedjek meg ez teljesen normális egy középidős vetélésnél, akár 6 hétig is tisztulhat a méh. Sajnálom ami veled történt :-(
2016. ápr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:( Én is sajnálom, hogy neked is át kellett élned. Mi volt a baj és mikor történt kedves utolsó válaszadó?
2016. ápr. 27. 20:55
 9/13 anonim ***** válasza:
Náthás lettem, és a vírus a véráramon keresztül bejutott a placentába :-( így begyulladt a méhem is. Semmi tünetem nem volt csak az uh-n derült ki, meg a vérvételem mutatta hogy nagyon magas a fehérvérsejtszámom. 7 hete történt. Neked tudják hogy mi történt?
2016. ápr. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sùlyos fejlődèsi rendellenessèg( nyitott gerinc ès agyi tàgulat) miatt indukàlt vetèlèsem volt. Mentàlisan ès fizikailag is nagyon megviselt. 4 napot vajùdtam, mire elvetèltem. A pszichès oldalàt meg sajnos nem kell bemutatnom. :( neked mit mondott az orvos, hogy mennyi szünetet kell tartani? Addig szedsz vmit?
2016. ápr. 28. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!