Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mikor jön meg a második...

Mikor jön meg a második menstruáció kaparás után ha az első gyógyszerrel jött meg a bennem hátramaradt szövetek miatt?

Figyelt kérdés
Kaparás után kialakult nálam egy ciszta és szövetdarabok is maradtak a méhemben. Duphastont kaptam, 10 napig szedtem aztán megjött a menstruáció. Mivel ez a menstruáció gyógyszerrel lett meghozva, a következőnek elméletileg normálisan kéne megjönnie, szóval 28 nap után, vagy hogy? A Duphaston utáni menstruáció után peteérés van, ha a menstruáció csak a gyógyszer hatására jött meg? Tapasztalatok?

2019. jún. 30. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
A cisztànak volt valami jele? Vérzés vagy fàjdalom? A kérdésre vàlaszolva, igen lesz màr peteérés és meg kellene jöjjön időben,mivel egy uj ciklus kezdődött.
2019. jún. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Görcsöltem aztán az orvosom észrevette a cisztát. A műtét után elvileg csak 4-6 hét után jön meg a menstruáció általában, nekem előre lett hozva a gyógyszerrel a műtét utáni 3 héten. Ezért nem tudom, hogy ezt a menstruációt lehet-e rendes menstruációnak tekinteni és hogy mikor kéne megjönnie a következőnek.
2019. jún. 30. 16:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha rendes vérzés volt, vagyis levàlt a nyàlkahàrtya, akkor szàmìthatod onnan. Az orvos nem mondta?
2019. jún. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem mondta. Köszi a választ
2019. jún. 30. 17:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is duphastonnal lett meghozva, mert 6 hettel mutet utan meg nem akart megjonni. Nem allt vissza azota sem, 37-45 napos ciklussal mentem vissza orvoshoz. Valami csoda folytan megis megfogant a kisfiam :)

14hkm

2019. júl. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!