Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Olyanokat keresel akik szereti...

Lachesys kérdése:

Olyanokat keresel akik szeretik a metál zenét es esetleg kesobb eljarnank koncertekre?

Figyelt kérdés

26 eves lany vagyok:) lehetsz lany vagy fiu is, de van baratom, ez nem tarskeresesi hirdetes:) csak nincs a barati koromben olyan, aki szereti ezt a fajta zenet, es jo lenne eljarni koncertekre/beulni neha ilyen iszogatos rocker kocsmakba valakikkel.

amiket szeretek: klasszikus rockbandak (acdc iron maiden tarsai), nemi black metal pl rotting christ amit nagyon vartam rockmaratonon, dark funeral, gehenna, stb. folk es viking metal is nagy kedvencem es neha az epic :)

akit erdekel irjon privit!



2020. máj. 12. 22:59
 1/8 anonim válasza:
Progresszív rock, progresszív metal, classic rock, alternatív rock, heavy metal? Írj, ha gondolod. :D
2020. máj. 12. 23:29
 2/8 anonim válasza:
Akkor felejtős, hogy van pasid. Olyan lánnyal nincs értelme ismerkedni, aki foglalt már. Vidd a pasidat koncertre, kibírja.
2020. máj. 12. 23:30
 3/8 anonim válasza:
Szerintem is vidd el a pasidat. Én a helyében még örülnék is neki. Én ki innám a piás standot, te pedig addig nyugodtan rázhatod a popódat :)
2020. máj. 12. 23:38
 4/8 A kérdező kommentje:
neha o is jon de szeretnek koncertcimbiket:) inkabb lanyok lennenek jok, mert nem pasizni akarok, a baratkozast jelöltem be, ha ti csajozni akartok akkor ne a baratkozas topikot nezzetek:)
2020. máj. 12. 23:42
 5/8 anonim válasza:
Végre valaki aki hallgat normális zenét is! Nekem már elnyerted a szimpátiám valamennyire...
2020. máj. 13. 06:57
 6/8 anonim válasza:
Rotting Christ nálam is nagy kedvenc. AC/DC, Iron Maiden stb. is nagyon király, örökzöld. Jó ízlésed van.
2020. máj. 14. 16:33
 7/8 anonim válasza:
2: Ez hülyeség. Létezik olyan, hogy férfi-női barátság és haverság. Nem egy pasis és házas lányismerősöm van, akikkel privátban is szoktam ütközni, belülni valamit meginni és ilyenek. És a párjuk semmi problémát nem csinál belőle.
2020. máj. 17. 14:59
 8/8 A kérdező kommentje:
amugy pesti vagyok, ez a fontos aprosag kimaradt :D
2020. máj. 17. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!