Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Budapesten hol tud ismerkedni...

Budapesten hol tud ismerkedni egy 21 éves srác barátkozás céljából?

Figyelt kérdés
2020. máj. 13. 13:26
 1/3 anonim válasza:
Könyvklub, sportklub, versírószakkör, színészszakkör, könyvtár, metro, villamos, busz, kávézó, meki, gyrosos, posta, okmányhiatal, földhivatal, parkológarázs, park, mozi, bevásárlóközpont stb. szóval bárhol, kivéve a szórakozóhelyeket, mert ott inkább keresnek kalandot mint barátokat. Ha látsz valakit akkor köszönj, mutatkozz be, mond el mit csinálsz ott (Szia, Tibi vagyok csak erre sétáltam és láttam hogy itt ülsz egyedül, leülhetek én is? Gyakran jársz ide? stb stb) Ne legyél nyomulós meg creepy mert frászt fognak kapni vagy azthiszik bejössz neki. Légy laza, barátságos és olyan akivel könnyen ellehet beszélgetni bármiről. Aztán vesd fel hogy legközelebb mikor lóghattok újra eggyütt vagy hívd meg buliba, de mond hogy csak baráti céllal (ha szükséges).
2020. máj. 13. 13:43
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Én is azért írtam ki mert azt vettem észre,hogy bulikban nagyon nehéz igazi barátokat szerezni

2020. máj. 13. 13:55
 3/3 anonim válasza:
Igazi barátból 1 maximum 2 van az élete során az embernek, régen én is azt hittem baj van velem hogy kevés barátom van, mikozben mindenkinek 10-20 van. Idővel rajottem hogy azok csak haverok... oriasi a kulonbseg
2020. máj. 13. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!