Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan illetve hol tudnék...

Hogyan illetve hol tudnék ismerkedni/barátkozni ha Budapesten élek? 20/f

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mint fent is említettem a kérdésem az lenne, hogy ha Budapesten élek milyen helyeken, vagy esetleg milyen oldalakon tudnék megismerni új embereket? Nem feltétlen arról lenne szó, hogy magányos vagyok. Szeretem a magányt. Szeretek egyedül lenni. De azért néha másokkal is elbeszélgetnék a családtagjaimon kívül illetve megismernék új embereket. Voltak barátaim mindkét nemből általános iskolában illetve gimnáziumba de valahogy az érettségi után megszakadtak a barátságok. Nem kerestük egymás társaságát így vége lett...

Személyes tapasztalatokat is szívesen meghallgatnék!


Megköszönöm a válaszokat!



2019. márc. 1. 01:03
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Én is hasonlóan vagyok/voltam, a Tinder segített.


Az elején alig volt matchem, senki sem írt vissza de ha mégis akkor is kb 5 mondat vàltás után vagy én nem tudtam hogyan tovább vagy nem válaszoltak.


... de rengeteg probálkozas es sikerült a kommunikációs képességemet olyan szintre hozni hogy 1 emberrel átmenjek facebookra, majd találkozzak.


Ott is személyesen nyámnyila, lassu és megszeppent voltam, de gyakorlat teszi a mestert.


Most olyan szinten vagyok hogy az elmult 2 napban 3 lányra írtam rá. Mindhárommal átmentem facebookra és már lebeszéltem egy találkozást.


Személyesen még nem vagyok kifejeztten jó de már átlag fölötti.


... és itt nem a hódításokról szól nekem, hanem a kommunikációs képességem fejlesztése, szorongásom enyhítése, önbizalmas növeléséről.


Plusz ne unatkozzak vagyis amugy is van mit tennem, de ne érezzem magányosnak magamat.


Ahogy egyre gyakorlottabb vagyok egyere többet érek el.


Persze ez furcsan hangzik egy átlag embernek, de egy kórosan szorongónak akinek olyan szinten nehez megszolalni hogy a hangjuk elvékonyodik a kevés beszédtől óriási fejlődés... és talán egy kiút a mentális korlátokbóp idővel.

2019. márc. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sosem voltak igaz barátaim. Haverjaim, ismerőseim vannak, velük lehet inni meg poénkodni. De olyan nincs, akivel kibeszélhetem a csajügyeket, nézhetek foci meccset vagy akár elmenjek vele bulizni. Mindenesetre ez az oldal is alkalmas lehet az ismerkedésre. Budapesttől fél órára lakom de már több emberrel is találkoztam az oldalról a fővárosban. Nekem eddig jó tapasztalataim vannak. Nyilván nem lettünk öribarik de néha írunk. Amondó vagyok, a barátok akkor jönnek, ha nem keressük őket. Hanem simán megjelennek az életünkben. Erre várok én is. 19/f
2019. márc. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Hat ha bpn sem tudsz akkor baj van
2019. márc. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát akkor balószínüleg nem Kecskeméten, hanem Budapesten tudsz ismerkedni ;)


Másképp hogy tudnál megismerni új embereket ha nem úgy, hogy eljársz téged érdeklő előadásokra, sporteseményre mittdudom én ami téged érdekel.


Hogy mondjak is egy példát:


engem a művészet érdekel. Ha nem lenne más lehetőségem akkor nagy valószínűséggel művészeti kiállításokra eseményekre járnék el.


Vagy érdekel a jóga, eljárnék jóga táborba, jóga órákra ahol pár hónap alatt már ismerem az ottaniakat... és így..


Máshogy hogy?

2019. márc. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!