Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan, aki szívesen...

Van itt olyan, aki szívesen barátkozna egy lusta, tehetségtelen emberrel?

Figyelt kérdés

2020. máj. 17. 16:20
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ezzel a kérdéssel szerintem magad alatt vágod a fát :) Csupa negatívivtást sugároz a kérdésed... Valamiben csak jó vagy, nem? :)
2020. máj. 17. 16:22
 2/11 A kérdező kommentje:
Persze. Alvásban, gépezésben.
2020. máj. 17. 16:24
 3/11 anonim válasza:

Egy lusta, tehetségtelen emberrel igen szívesen.

Egy negatív, magát lustának és tehetségtelennek tartó emberrel viszont nem. :)

Érezd a különbséget.

2020. máj. 17. 16:26
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem én tényleg az vagyok, mert sokáig alszom, és egész nap kockulok, és halogatom a teendőket.
2020. máj. 17. 16:32
 5/11 anonim válasza:
Az őszinteség értékelendő és az önkritika is. De barátkozni nem lennél lusta? Azért abba is kell fektetni némi energiát.
2020. máj. 17. 16:57
 6/11 anonim válasza:

De ha semmit nem csinálsz csak vagy akkor miből élsz? Miből eszel? miből fizeted a áramot, a fűtést, vízet??

Kitartott is vagy nemcsak lusta, értéktelen?Hogy hogy anyádék még nem dobtak ki az utcára?

2020. máj. 17. 17:29
 7/11 anonim válasza:
Mit értesz kockulás alatt? Mit csinálsz a gépen?
2020. máj. 17. 17:43
 8/11 A kérdező kommentje:

#5: ez igaz, de szerintem ennyire még meg tudom erőltetni magam.


#6: még tanulok


#7: általában videókat nézek, játszok

2020. máj. 17. 17:56
 9/11 anonim válasza:
Hány éves vagy? Hol tanulsz (középsuli, egyetem)? Oké, hogy lusta vagy az egy dolog de miért gondolod magadat tehetségtelennek? Miért akarsz barátkozni másokkal, beszélgetni akarsz csak vagy akár közös programokat is?
2020. máj. 17. 21:07
 10/11 anonim válasza:

Hah, emberemre találtam.

Amúgy, egyetlen dolgon kéne változtatnod. A hozzáállásodon.

Nem írd azt hogy tehetségtelen és lusta vagy. Se azt hogy unalmas.

Tudod, abból ahogyan írsz, sok mindent ki lehet következtetni. Apró szavak képesek megváltoztatni hogy a mondat mit üzen, még ha csak egyetlen szó is a különbség. Próbálj meg nem a negatívra, hanem a pozitívra öszpontosítani. Ha videókat nézel, akkor legyen az a kihívás magaddal szemben, hogy írsz valami kommentet, építő kritikával. Vagy írj le saját élményt az adott játékkal/témával kapcsolatban. Apróság, de ezzel is kilépsz a komfortzónádból. :)

2020. máj. 18. 00:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!