Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kezdjek magammal, ha egy...

Mit kezdjek magammal, ha egy tehetségtelen vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nos nekem az a problémám,hogy semmihez nem értek.

Próbáltam zenélni,sportolni,főzni,a művészetet..egyik sem ment.

Sőt a mai napon az osztályfőnököm letolt,hogy miért nem tanulok,meg miért rosszabb a magatartásom. Szerinte,sokkal több van bennem,mint amit mutatok.

Erre persze a válaszom az volt,hogy minek tanuljak,ha értelmét nem látom. (A szüleim leszidnak,ha egyest kapok. Ha ötöst,akkor közömbös hangon annyit mondanak,hogy jó. Viszont,ha 1 és 5 között valamilyen jegyet,akkor meg annyival lerendeznek,hogy jó,de lehetne jobb is.)

Matekból nagyon buta vagyok,szinte bukás fenyeget. Ami vígaszt nyújt az a töri,de nem tudok vele mit kezdeni.

Persze a tanárom mégjobban lecseszett,hogy amúgy a szorgalmam 2-es közelébe sincs..(év eleje fele 5-ös voltam)

Szerintetek mit csináljak?

már azon is gondolkoztam,hogy otthagyom a sulit..:c



2020. jan. 13. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Próbáltam zenélni,sportolni,főzni,a művészetet..egyik sem ment."

Senki nem születik úgy, hogy a vérében van...mindent meg kell tanulni, szorgalom kell hozzá és motiváció. Túl gyorsan feladsz mindent, a tanulásban is jobb lehetnél, de nem is akarsz. Beletörődsz, hogy szar vagy mindenben, amibe belekezdesz. A valóságban ez nem így van, de túl könnyen feladod és betudod annak, hogy neked ez sem megy, az sem megy, mert nincs kitartásod. Szedd össze magad és mutasd meg, hogy képes vagy bármire, amit valóban el is akarsz érni.

2020. jan. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%

Próbáltál zenélni? Ezen kiégtem. Én 12 éve próbálok dobolni, és most kezd nagyjából menni. A munkámban 25 éve folyamatosan kell fejlődnöm, tanulnom, képeznem magam. Ezek nem úgy mennek, h 4 től 6-ig megpróbáltam, nem lettem vérprofi, úgyhogy hagyom a csudába az egészet.

Szóval próbáljad még tovább.

2020. jan. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
10 éve próbálkozom a zenével..nem megy..a tanárom megmondta,hogy ha nem fizetnék,már régen elküldött volna
2020. jan. 13. 15:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdekes tanárod van...Mindenki tud fejlődni, attól még hogy nem lesz belőle zenész.
2020. júl. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!