Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Tudnátok a húgomnak mondani...

Tudnátok a húgomnak mondani valami megnyugtató dolgot a kolesszal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Egy vallásos suliba (középiskolába) megy jövőre, ahol egy nemrég teljesen felújított koliban fog lakni. Én nem voltam kolis, meg a szüleink sem, így nem tudunk neki saját kézből ,,nyugtató sztorikat" mesélni. Segítenétek? :)

2020. máj. 19. 15:28
 1/5 anonim válasza:

Ha olyan szobatársakat fog ki, akikkel könnyű együtt élni, akkor szuperül fogja magát érezni, ha hülye p*csákat, akkor nagyon szarul:D


Mindig igyekezzen rendezni a környezetét, jófej lenni, barátkozni, de ha valaki bele akar mászni az életterébe, azt jelezze időben, mert később csúnyán rá tudnak telepedni az emberre.


Érezze jól magát és legyen barátságos, nagy baj akkor talán nem lehet. Próbáljon sok emberrel jóban lenni, vagy legalább beszélőviszonyban, különben könnyen kicsinálják az embert, ha egyedül van.


Jó mulatást neki:D

Na jó, természetétől is függ, mennyire tud beilleszkedni, de igyekezzen és nem lesz baj.

2020. máj. 19. 15:40
 2/5 anonim válasza:

Én 5 éve lakok koliban és még minimum 2 hátra van :D mesélni mesélhetek, de amúgy nem kell tőle félni :) legyen, rendes, kedves, és jóban lesz mindenkivel (személyes tapasztalat) :D ami meg a szobákat illeti, takarítás, festés és már minimális dekor is sokat tud dobni azon hogy jól érezhesse magát az ember lánya/fia :D a végén még lehet szeretni is fogja :)


Majd jó szórakozást hozzá :)

2020. máj. 19. 18:37
 3/5 anonim válasza:
Az első év lesz a legnehezebb, erre készüljön! A másodikon alapozza meg a kapcsolatait a koleszban, ha jól választ, a többi remek buli lesz. Életem legszebb két éve volt a tizenegy-tizenkettedik évfolyam, minden este buli, sok pia, fiúk, szex... Persze csak ha elég okos, mert a hülyéknek így nem megy, és az egyensúlyt is meg kell találni. Sose felejtse el, hogy a fő cél a tanulás! Ha jól tanul, az cél felé vezető út szórakoztató és élvezetes lesz! Főleg ha fiúk is vannak a koleszban... 😁
2020. máj. 20. 00:58
 4/5 anonim válasza:

Ha még csak középiskolai koliba megy akkor nem kell takarítania, van rá személyzet (legalábbis az én kolimban igy van). Én két éve vagyok kolis, az első félév szörnyű volt, azt hittem rossz szobatársakat kaptam, de valójában ebben az évben jöttem rá, hogy mit jelent a rossz szobatárs dolog és az előzőek határozottan nem ilyenek voltak.

Nem tidom, hogy hány ágyas szobákba mennek (mert ez elég befolyásoló) és hogy a húgod mennyire introvertált (mert ez is számít) de ha köztetek nincs nagy korkülönbség, esetleg van még tesótok, akkor nagy baj nem lehet. A legrosszabb az, amikor az egyke szobatársaim csak magukra gondolnak és nem alkalmazkodnak. Egyébként csak az elsőpár hétig idegenek, utána már olyan, mintha a testvéreid lennének és elmehettek együtt vásárolni, vagy moziba.

2020. máj. 21. 11:36
 5/5 anonim válasza:
Melyik koliba megy?
2020. máj. 24. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!