Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van aki szívesen ismerkedne,...

Van aki szívesen ismerkedne, barátkozna velem?

Figyelt kérdés

Bocsi, ez nagyon hosszú lesz, de szeretnék biztosra menni, és minél nagyobb eséllyel olyan embert találni, akivel tényleg van bennük közös :D



Elvárások:


- Huszon vagy tizenéves legyél

- Fiúkkal jobban kijövök, de lányokkal is barátkozom

- Viszont ha fiú vagy, tényleg csak barátkozásról van, nem megyek bele semmi extrába, még írásban sem, és kapcsolatot sem keresek

- Ha lány vagy, ne legyél az a "nagyon nőies" típus, és a legtöbb csajos dolgok megbeszélésére se én vagyok a legmegfelelőbb partner

- Fontos, hogy szeresd az állatokat (nem feltétel, hogy legyen, nekem sincsen, de szerintem sokat elárul valakiről, hogy szereti őket vagy sem)

- Legyen humorod, lehessen hülyéskedni veled, értsd az iróniát, szarkazmust, ne legyél az a mindenen megsértődős, túlérzékeny fajta

- De azért ne legyél érzéketlen se

- Legyen komoly oldalad is, lehessen veled értelmes, mély témákról is beszélgetni

- A szókincsed haladja meg a szia, mizu, micsi, hogy vagy, hol laksz szintet

- Tudj helyesen írni

- Én tényleg barátot keresek. Ha neked csak pár üzenetes levélváltás a célod, akkor nem engem keresel

- Ha tényleg jól kijövünk egymással, idővel szeretnék majd személyes találkozást is

- Ne akarj videó hívást, telefonbeszélgetést, legalább egy jó darabig biztos ne. Tudom, ez alapján kamusnak tűnök, de eléggé szorongó típus vagyok, mindig is utáltam a kommunikáció ezen formáit. Még személyesen is könnyebb nekem.


Magamról:


- 20 éves vagyok és lány, de az utóbbi gondolom már egyértelmű volt

- Elég sokféle és változékony a személyiségem és hangulatom

- Idegenekkel, kevésbé ismert emberekkel szűkszavú, távolságtartó vagyok, de akit jobban megismerek, azzal tudok sokat beszélgetni (nyilván írásban ilyen nincsen)

- IMBT teszt szerint INTP vagyok

- Folyton jár az agyam, és szokásom fura ötleteken, kérdéseken elmélkedni

- Nagyon nehéz az érzelmeimről beszélnem, és nem is szeretek

- Lélekben örök gyerek vagyok

- Nagyon szeretek hülyéskedni, de komoly témákról is szívesen beszélgetek

- Sok minden érdekel, de részletesen sajnos nem foglalkozom semmivel


- Azért néhány példa: animék (főképp horror, thriller, mystery, fantasy), rajzfilmek, animációs filmek, állatok, történelem (főképp a régebbi korok szokásai és épületei, régészeti emlékei), más országok (tájai, épületei, kultúrái, szokásai), aranyos dolgok, alternatív japán divatirányzatok, kutatások, új találmányok, új felfedezések, játékok (főképp story based, horror, autós, lövöldözős), kicsit a filozófia és pszichológia is...

(De mondom egyik területen se vagyok szakértő)



Tudom, úgy tűnhet leírtam mindent magamról, de valójában ez még így is csak a töredéke :D


Ha végigolvasta egyáltalán valaki a regényemet, annak gratulálok! :D És aki még ír is, annak meg nagyon köszönöm :)



2020. máj. 19. 18:09
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szia! Én 19F vagyok, de meleg
2020. máj. 19. 18:19
 2/11 anonim válasza:
Végre egy értelmes kiírás :D A helyesírás és megfogalmazás alapján akár még valós is lehet :) 21/F
2020. máj. 19. 18:31
 3/11 anonim válasza:
Kérlek taníts, meg, hogy hogyan kell ennyi mindent írni, hogy nem egy kérdésre felelsz, hanem magadtól írsz. 🙏
2020. máj. 19. 18:33
 4/11 anonim válasza:
Bár nem szeretnék barátkozni, le a kalappal előtted! Így kell egy ismerkedős kérdést kiírni! 19/L
2020. máj. 19. 18:43
 5/11 anonim válasza:
Nyilván rettentő sok idejébe telt
2020. máj. 19. 18:44
 6/11 anonim válasza:
Üdv! Nagyjából körbe írtad a régi, fiatalabb énem ☺️ Remélem, hogy találsz igaz barátokat az oldalon. Én sajnos ebben már nem hiszek 26/N
2020. máj. 19. 19:04
 7/11 anonim válasza:
6: Már én se. "Ha neked csak pár üzenetes levélváltás a célod..." Általában itt buknak el az emberek.
2020. máj. 19. 19:14
 8/11 anonim válasza:
Ööö... azért nálam egy fontos pont lenne a lakhelyed. Ha netán az ország két végében lakunk egymástól és emiatt esélytelenek a későbbi személyes találkozók, akkor én sajnos hamar el tudom veszteni a motivációmat.
2020. máj. 19. 20:41
 9/11 anonim válasza:
Azért kíváncsi vagyok, hogy az ilyen "nem csak pár üzenet" kiírók hány üzenet után tűnnek el.
2020. máj. 19. 23:06
 10/11 anonim válasza:
20 vagyok,fiú,maradhat?
2020. máj. 20. 06:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!