Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogy barátkozzak a lánnyal?...

Hogy barátkozzak a lánnyal? Én is lány vagyok. Csak BARÁTKOZÁS

Figyelt kérdés

Holnap megyünk anya munkatársához akinek van egy lánya. Velem egyidős. Fogalmam nincs mivel kezdjek majd😂

Bemegyek es "szia anyud anya munkatársa es en is jöttem"? 😂

Tudja h en megyek amúgy. Es szimpi is de nem tudom milyen témával kezdjek el beszélgetni. NEM TÖBBRE GONDOLOK😌😂😂



2020. máj. 22. 17:17
 1/6 anonim válasza:

Én annyit tanácsolok, hogy ne izguld végig.. mivel nem akarsz tőle barátságon mást, nem kell izgulni


Egyszerűen majd hozza magát a téma.. ne izgulj :D


(Hmm lehet velem találkozol.. csak viccelek :D

Szóval minden oké lesz, amúgy meg.. suli téma aktuális úgyis, meg vírus.. lehet beszélni arról, hogy jajj de jó lenne már kimozdulni, stbstb)

2020. máj. 22. 17:24
 2/6 anonim válasza:
Csapj a lecsóba.
2020. máj. 22. 18:18
 3/6 anonim válasza:
Néha azt szoktam csinálni, hogy elkezdek dumálni lényegében akármiről, és figyelem a másikat hogy hogy reagál, aztán addig pofázok össze vissza, amíg egyszer közbe nem szól, mert teljesen véletlenül olyan témában kezdtem el dumálni, amiben ő is érintett. Aztán csak viszem tovább az egészet. Szereztem pár jó barátot ezzel a trükkel... :D
2020. máj. 22. 18:37
 4/6 anonim válasza:
Én körünéznék a szobájában, és arról beszélnék. Pl gitárt látok: mióta játszol, miket, képzeld én is, vagy mindig szerettem volna... Vagy rajzeszközöket látok, akkor dejóó hogy te tudsz rajzolni, stb.
2020. máj. 22. 18:49
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon jók a válaszok köszönöm. De nem is magával a beszélgetéssel lenne gond szerintem hanem az h h kezdjem. Be mefyek hozzá......és?

Bemutazkozom neki és? 😊

2020. máj. 22. 20:38
 6/6 anonim válasza:

1. vagyok: Mint minden alap beszélgetés kezdete..

"Hogy vagy?" - sablon, de hatásos

2020. máj. 22. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!