Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Akire 6 éven keresztül azt...

Akire 6 éven keresztül azt hittem, vajon tényleg a legjobb barátom?

Figyelt kérdés
Szóval 19 éves vagyok és 13 évesen ismertem meg a "legjobb barátom".. Viszont picit gondolkodtam az utóbbi időben és neki van kapcsolata, nekem jelenleg nincs és rengeteg időt tölt a barátnőjével, ilyenkor igazából nem érdekli őt mi van velem,nem keres... Valamint ugye neki viszolag sok barátja vancés rengetegszer meséli hogy megy velük lógni és milyen jó lesz, ez természetesen nekem szarul esik, de nem veszi észre és mikor velük van el is felejt engem ...Régebben (1 éve) össze is vesztünk,fél évig nem beszéltünk és ő viszonylag gyorsan talált másik baráti kört és utána is én kezdeményeztem a békülést, őt nem mozgatta... Szóval az lenne a kérdésem, hogy vajon tényleg a legjobb barátom vagy csak nekem fontos ennyire... Mi alapján tudom meg?
2020. máj. 23. 14:48
 1/4 anonim válasza:

Szerintem csak neked fontos, foleg hogy nem igazan keresi a tarsasagod

Nagyon hasonlo szituacioban voltam, en mindent megtettem a szemelyert o kevesbe

Es inkabb megszakitottam vele a kapcsolatot

Es igy jobban is erzem magam😅

2020. máj. 23. 14:57
 2/4 anonim válasza:
A párkapcsolatok sokszor arra ösztönzik az embereket, hogy kicsit "hanyagolják" a barátokat, haverokat, rokonokat, főleg ha előtte sem volt túl szoros a kapcsolatuk ezekkel az emberekkel. Nekem úgy tűnik, hogy ő inkább "felszínes" típus, te meg kényszerből "állandóan" vele akarod tölteni az idődet. Szerintem mondd el neki, hogy jó lenne, ha veled is többet foglalkozna.
2020. máj. 23. 16:33
 3/4 anonim válasza:

2.nak:

"A párkapcsolatok sokszor arra ösztönzik az embereket, hogy kicsit "hanyagolják" a barátokat, haverokat, . ."


De a kérdező írta, hogy írta a "legjobb" barátja, találkozgat más barátaival


Amúgy.. szerintem csak neked ennyire fontos, ő egyszerűen ír ha írsz neki aztán annyi.. talán ismerősként tekint rád szerintem

2020. máj. 23. 16:48
 4/4 anonim válasza:

Egyértelmű hogy neki nem te vagy a legjobb barátja, de ebből sajnos úgy tűnik hogy még minimum szinten (ami a barátsághoz kellene) sem vagy neki fontos.


Benne lehet persze az is hogy ő más típusú ember, sokkal jobban preferálja a laza kapcsolatokat. Ahol nincs felelősség, nem kell tartani a kontaktot, ha 1 évig nem beszélnek, de gondol egyet és akar találkozni, akkor simán benne vannak és nincs harag. Könnyen haverkodik, ismer meg új embereket, nem érzi szükségét annak hogy régieket ápoljon, vagy legalábbis olyan szinten mint te.


Te jobban kötődsz egy emberhez, nagyobb igényed van a mélyebb kapcsolatra, magyarul úgy tűnik eléggé mások vagytok. Próbálj te is barátkozni másokkal, akit pedig most a legjobb barátodnak tartasz, gondolj rá úgy hogy csak egy jó ismerős.

2020. máj. 23. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!