Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Unod az életed? Itt a megoldás.

Unod az életed? Itt a megoldás.

Figyelt kérdés
Heyy... Szóval akit most idecsábítottam a teleshop szövegemmel és tud azonosulni az életről való gondolkodásommal, ami szerint örömlány unalmas a karantén, az légyszi írjon rám! Esküszöm hogy kedves, jóravaló ember vagyok. Amúgy esküszöm hogy ez nem egy ilyen lonely hearts club vagy micsoda... És esküszöm, hogy nem esküszöm az esküktevésre való eskü eskütevéséről. Ja legfontosabb: 16/L

#üzenet #barátkozás #karantén #este #unom az életem és ez nem egy szó
2020. máj. 27. 22:45
1 2
 11/14 anonim válasza:
Na meghalgatam 😁 Azt kell mondjam nem is rossz 😁 Söt még a refrény elég dalamos 😁 Csak egy bibi van 😐 A klip. Elvonta a figyelmemet, a zenéről 😐 Én rengeteg narutot néztem, és ott van az árnyéklón technikai, amivel magából tudsz csinálni többet, és ez a lány is ezt használhata a klipben. Igy én is elkeztem gondolkodni, ha tudnám ezt a technikát, akkor saját magam rendezhetnék partit. Ahol egyedül is lennék meg nem is. Mert csak én vagyok ott, de mégsem mivel a többi én is ott lenne 🤔 De ez így már túl bonyolult. Mindegy lényeg az, hogy biztos nagy parti lenne, egy giga parti 🙂 Lenne torta meg konfetti, meg minden jó 😂
2020. máj. 27. 23:29
 12/14 anonim válasza:
Szia, én is elég hiperaktif vagyok. Nekem tetszik a humorod, 3 jó poént találtam a szövegben :))
2020. máj. 28. 03:05
 13/14 anonim válasza:
Szerintem ne erőltesd ezt a vonalat, nem áll jól, nem természetes, nagyon izzadságszagú, és kicsit sem vicces. Nőj fel inkább, a jó humor nem itt kezdődik, kislány.
2020. máj. 28. 05:28
 14/14 anonim válasza:
Utolsó te hány éves vagy 89? Bár még közöttük is vannak bolondozós típusúak, de lelkiekben te 8000 éves vagy. Attól hogy te nem ilyen vagy attól nem mindenkinek kell karót nyelnie. Szerintem pont a karótnyeltség az izzadtságszagú... Miért ne kezdődne itt a jó humor? Már a cím is jó volt.
2020. máj. 28. 05:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!