Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok , lenne kedvetek...

Lányok , lenne kedvetek ismerkedni egy kicsit Macisabb alkatú fiúval ? 21/F Hajdú Bihar környékéről vagy azon belűl? Simám csak beszélgetni is jó lenne de esetleg ismerkedés is lehet.

Figyelt kérdés

Hobbijaim közé tartozik: videójátékozás,filmezés-sorizás, nagy állat kedvelő vagyok , szeretek a városban mászkálni, kedves megértő ember vagyok, picit vissza húzodó, , ha több is érdekel kérlek írj priviben vagy pedig itt.



Ja és igen tudom hogy nem társ kereső de sokan mások is itt próbálnak vagy barátkozni vagy ismerkedni ezért a negatív megjeggyzéseket kérlek mellözzétek.



máj. 3. 14:42
 1/4 anonim válasza:

A "kicsit macisabb" hány kg milyen magassághoz?

Mert nagyon nem mindegy, hogy pl 180 cm-hez 90 vagy 130 kg-ot jelent

máj. 3. 14:57
 2/4 anonim válasza:
Ne viccelj ember, hát ezen az oldalon normál alkatúként se lenne esélyed (hetero viszonylatban nem)
máj. 3. 15:16
 3/4 A kérdező kommentje:
#1 175 cm , 87 kg
máj. 3. 15:56
 4/4 anonim válasza:
Transz lány is írhat? :)
máj. 3. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!