Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt akivel lehetne...

Vannak itt akivel lehetne ismerkedni?

Figyelt kérdés
Eddig itt sokan próbáltam. De egyszerűen unom a 2 leveleket és a pár nap utáni eltűnést. Én komolyan szeretnék ismerkedni. Én borsodi vagyok hátha akad itt olyan akivel később lehetne találkozni. Főleg aki szereti a metál zenét hallgat vagy szereti a könyveket. 29/F

2020. máj. 30. 08:43
 1/3 anonim válasza:

Amióta lehet "ismerkedni" a gyakori kérdéseken, azóta elszaporodtak a 12 éves kisfiúcskák az oldalon, akik az interneten élik ki abeteg vágyaikat, és ahelyett, hogy a koruknak megfelelő dolgokkal töltenék a szabadidelyüket, ők az interneten butaságokat írkálnak, és ha kell, másnak adják ki magukat, mint akik valójában.


Sajnos ugyan ez a helyzet az öregebb korosztállyal is, mert sok perverzbe bele lehet futni az internetes ismerkedés során.


Tehát, a kérdésre, hogy lehet-e itt ismerkedni? a válasz: Lehet, de amennyiben lehetséges, ne ezt az oldalt használd elsődleges ismerkedési helyszínnek.

2020. máj. 30. 10:14
 2/3 anonim válasza:
jézusom, szabadideJüket*...
2020. máj. 31. 00:26
 3/3 anonim válasza:
Talán lehet azért mert nem kéne halálos fenyegetéseket küldözgetned.
2020. jún. 3. 01:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!