Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki még goth?

Valaki még goth?

Figyelt kérdés
Csak beszélgetni szeretnék. Én is goth vagyok viszont a barátaim és az osztály társaim nem nagyon értik miért vagyok ilyen fura, pedig csak természetesen viselkedem. Ők nem nevetnek velem a horror filmeken meg hasonlók. 14- 18 körüli embert szeretnék hogy kb egyidősek legyünk

#goth #internetesbarátok
2020. máj. 31. 18:26
 1/7 anonim válasza:
Már senki nem az.
2020. máj. 31. 20:05
 2/7 anonim válasza:
Rég kiment a divatból. Most a pánszexuális meg a transzi a menő.
2020. máj. 31. 23:49
 3/7 anonim válasza:
A pánszexuális meg a transznemű nem divatirányzatok! xD
2020. jún. 1. 00:01
 4/7 anonim válasza:
Én nem vagyok goth, de egy ilyen beállítottságú lánnyal szívesen ismerkednék :P
2020. jún. 1. 00:34
 5/7 anonim válasza:

2:

Kiment a divatból?! Egek! Imádom, amikor olyanok szólnak hozzá alternatív témákhoz, akiknek fogalmuk sincs róluk. ._.

A goth egy szubkultúra! Ami mellesleg jórészt meglehetősen kis létszámú és zárt volt, így sose lehetett mainstreamnek / menőnek nevezni. Nem volt olyan tömeges felkapottsága, mint a punknak, a skinheadnek vagy az emonak. Abba már nem megyek bele, hogy zenei, irodalmi és ideológiai hátterű szubkultúrához nem szoktak divatból csatlakozni, mert már így is kisülnek az idegpályáim tőle, hogy hogyan férhet bele ennyi tudatlanság kettő mondatodba.


Kérdező, egy évvel kicsúsztam a rostából, és öregebbnek szoktak gondolni a koromnál, majd ha ránézel a válaszokra, megmondod, hogy ez belefér-e.

2020. jún. 1. 02:00
 6/7 A kérdező kommentje:
simán belefér
2020. jún. 1. 09:56
 7/7 anonim válasza:

Én 20 vagyok, - és goth.

Kötve hiszem, hogy bárki divatból csatlakozna a szubkultúrához.

Cure-t, The Sisters Of Mercy-t hallgatni... csak úgy, divatból? 😅 Az eszem megállna.

Ezt max. azokra lehetne ráhúzni, akik nem tudnak erről a világról semmit, mégis magukra aggatják a darkos maskarát minden háttértudás vagy életérzés nélkül, hogy “lám, ők is kis csodabogarak”, - de őket inkább pózereknek szokás hívni. Persze, őket sem kell gyűlölni, hiszen könnyen meglehet, hogy évek múlva ebből a kezdeti, tinis fellángolásból kristályosodik ki az a bizonyos irány. De a pózer többség később inkább sírva takargatja ezzel korszakának maradványait.

2020. jún. 1. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!