Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Magyar gothok, Ti milyen...

Magyar gothok, Ti milyen Budapesti bulikba szoktatok járni?

Figyelt kérdés

Egyáltalán van már? Kerestem, de ha jól hiszem a legutolsó is 1 éve volt már Dürerben (bár az trad goth volt úgyhogy elég jó lehetett).

Össze szoktatok gyűlni valahol? Esetleg kisebb társosággal? Nagyon szeretnék hozzám hasonlóakat megismerni, szórakozni velük.



2020. jan. 2. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Országos Gothic Találkozó szokott lenni minden évben :)

Illetve goth zenekarok is szoktak jönni koncertezni.

A Fekete Zaj Fesztivál is jó lehet.

Szimfonikus metal koncerteken és Rockmaratonon is sok goth van.

Ha szeretnél ismerkedni írhatsz nekem. :D

2020. jan. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az 02 nevű klubban szoktak lenni goth bulik. Általában trad goth zene megy.

A Téli Fekete Zaj is most volt a Dürerben, csomó poszt-punk zenekar fellépett (és milyen jók voltak!). Nyáron is lesz Fekete Zaj fesztivál a Mátrában, oda is jönnek jó zenekarok, és goth emberkék is megjelennek.

Az 02 klub kivételével csak koncertek vagy fesztiválok szoktak lenni, pl áprilisban jönni fog a Boy Harsher és a The Mission is.

Emellett évente megrendezik az Országos Gothic Találkozót, évente egyszer. Tavaly az Analog Music Hallban volt, nem volt nagy szám, az idei remélhetőleg jobb lesz.

2020. jan. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Yog-Sothoth ***** válasza:

Nem értem, nekem a facebook folyton goth, vagy legalábbis goth friendly eseményeket dobál fel, szinte minden hétvégére jut valami :D

Miután bezárt a Zegzug, az Alcatrazban kezdtek el goth bulikat tartani, a FilterArtClubban is szoktak lenni ilyesmik. Illetve rengeteg koncert is van, most hétvégén lesz pl a Dürerben Molchat Doma, a hónap végén A38-on Kalean Mikla. Szerintem az lehet a probléma, hogy nem követsz olyan oldalakat, akik szervezni szokták ezeket a bulikat, így nem értesülsz róluk.

2020. febr. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gothic.hu-n elvileg vannak fenn programok.
2020. febr. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!