Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak sátánisták vagy olyanok...

Vannak sátánisták vagy olyanok akiket érdekel a téma?

Figyelt kérdés

Sátánistákkal vagy olyanokkal akik nyitottak a témára ismerkednék.

Lányok,fiúk,urak,hölgyek bárki írhat. :D

Nem árt ha későbbiekben lesz facebook.

21



2020. jún. 2. 12:43
 1/9 anonim válasza:

Engem érdekelne. Főleg mert beleszerettem egy démonba, aki a legcsodálatosabb angyal.

Minél többet szeretnék tudni a pokolról, és megteremteni azt ahol járok.

2020. jún. 2. 13:33
 2/9 anonim válasza:
Inkább foglald el magad valami produktívabb tevékenységgel, sportolj, találj valami rendes hobbit! ;)
2020. jún. 2. 14:28
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot de ez most nem éppen érdekel :D
2020. jún. 2. 14:47
 4/9 anonim válasza:
Sátánista vagyok. Örömmel beszélek bárkivel arról, amit megélek ennek hatására.
2020. jún. 2. 19:13
 5/9 anonim válasza:
Satanistaval? En inkabb kerulom oket, nagyon nagy reszuk felre van informalva sajnos :/
2020. jún. 2. 20:53
 6/9 A kérdező kommentje:

Az biztos :D

De érdekes dolgokat mesélnek sokan és arra nyitott vagyok :P

2020. jún. 2. 21:54
 7/9 anonim válasza:
Igen tudom, sokmindent tudnak ami a valosag, viszont a hituk egy teljes felrevezetesen alapszik :) exem is satanista volt, elmeselt mindent a demonokrol, o mondjuk elegge jol kitaposta az utjat, viszont az elete tonkre is van :) hat kicsit felvilagositottam azota, volt lent a pokolba is es megmentette magat a karhozattol es mar nem satanista. Izgis dolgok ezek, de roppant veszelyes is.
2020. jún. 3. 07:36
 8/9 anonim válasza:
LaVey féle vagyok, rám írhatsz, ha gondolod, de ha démonokra, pokolra, vagy lélek eladásra vagy kíváncsi, akkor ki fogsz ábrándulni.
2020. jún. 3. 17:25
 9/9 WoT gamer válasza:
Engem a világon a legjobban a sátánizmus és a világűr érdekel. Mivel a világűr nagyon nagy és még keveset tudunk belőle, így elsődleges téma nálam a sátánizmus, és azok a dolgok, lények, amik ezzel a vallással, tudással (?) járnak. Fiatal vagyok még, szüleimmel élek, és így nem tudok szinte semmit sem csinálni (ők katolikusok). Én is nyitott vagyok mindenkivel, akik tudnának igaz storykat mesélni, amik velük történtek. Akár ha ráérne és tudna segíteni, azt megköszönném. Bocsi kérdező, hogy nem választ adok, de még egyszer nem akarom kiírni, ha már itt van ez a poszt. <3
2020. jún. 4. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!