Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan érjem el, hogy nyissana...

Girlll3 kérdése:

Hogyan érjem el, hogy nyissanak felém?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyok egy munkahelyen, de a kollégák nem nyitottak felém. Szeretném, ha kedvelnének, de egyelőre semmi jelét nem kapom, hogy érdekelném őket. Tanácsokat kérek. Állítólag nagyon csendesnek, magamnak valónak és visszahúzódónak néznek, valójában persze annyira nem vagyok csendes, csak ha új környezet és új emberek vesznek körbe. Vélemények? Hogy lehetne ezen változtatni? Egyik kolléganőm tetejébe kifejezetten rosszindulatú. Azt nem értem, ha visszahúzódónak nézek ki, akkor miért kell levegőnek nézni?

2020. jún. 4. 19:02
 1/4 anonim válasza:
Írj privit, beszélhetünk erről, ha akrsz.
2020. jún. 4. 20:43
 2/4 anonim válasza:
Kezdeményezz te beszélgetést. Aki mufurc vagy egyenesen attól fél, hogy kitúrod, azzal úgysem leszel sosem jóban és biztos fogsz néha hibázni is. De vigyél be sütit, mutass képet a kiscicádról, meséld el, mi történt a buszmegállóban, kérdezd meg, mentek-e együtt ebédelni, hol a fénymásoló, kérdezd meg xy-t a szabija után, hogy sikerült-e kipihenni magát. Ha valakinek segítség kell, teremj ott, és bátran kérdezz, ha te akadtál el, utána pedig persze köszönd meg. Próbálkozz, hogy megismerjenek és kérdezz, hogy te is megismerhesd őket.
2020. jún. 5. 09:35
 3/4 anonim válasza:
Azért jó ha tudod, hogy munkahelyen nincs barátság. Ott csak érdekkapcsolat van. Még ha ez elsőre nem is tűnik fel, mert jól elvagy velük, az első pillanatban elfordulnak tőled, ha az érdekük sérül, még ha nincs is igazuk.
2020. jún. 5. 10:05
 4/4 anonim válasza:
Csak annyit tudok mondani, hogy mindenkinek szimpatikus valaki, akinek van humora, és nem fél a többiektől. Ha könnyedén nyitsz a többiek felé, és nem erőlteted annyira, mint ahogy a második válaszoló mondta, nem lehet baj. :)
2020. jún. 15. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!