Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy anyámék ne...

Mit tegyek, hogy anyámék ne nyissanak be a fürdőszobába, miközben zuhanyzom?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. Elegem van abból, hogy anyám és a testvérem mindig rámnyit zuhanyzás közben. Egy éve kérem őket, hogy ne tegyék, de a legapróbb dolgokért is bejönnek. Mint a kézmosás (pedig azt a konyhában is megtehetnék), berakni a ruhákat a mosógépbe, és valami "sürgős" mondanivaló. Fél éve kérem őket, hogy legalább 10 percet hagy zuhanyozzak (mert általában nem szoktam több időt bentlenni) egyedül. Eléggé érettnek tartom magam ahoz, hogy kérhessek ilyeneket anyáméktól. Zárunk nincs a fürdőszobán, és anya nem is akar. Ígyhát ott tartok, hogy írtam egy kis táblát: Zuhanyzom, ne nyiss be!

A testvérem egyáltalán nem vette figyelembe. Anya legalább kopog és aztán ront rám. Meg sem várja hogy válaszoljak. Most lett elegem az egészből, miután megkértem őket századjára hogy ne nyissanak be. Ha valaki tud segíteni az légyszi segítsen. Én már kifogytam az ötletekből. A válaszokat előre is köszönöm!



2017. aug. 20. 19:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
99%
Bárki nyit is be, tussal pofán spricceled.
2017. aug. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
99%
Nyitogass rájuk te is.
2017. aug. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Másodiknak igaza van.

Ha visszakapják, talán abbahagyják.

2017. aug. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%
Ha zár nincs is, valamivel ki kell támasztani az ajtót. Annyi is elég, hogy a kilincs alá teszel egy széket, hogy azt ne tudják lenyomni. Nem tudom, ez mennyire megoldható.
2017. aug. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Veszel egy riglit és felcsavarozod
2017. aug. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%

Nyiss rájuk, spricceld le őket, kezdj el maszturbálni és élvezkedni...

Ezek általában beválnak.

2017. aug. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Költőnő? ***** válasza:
45%
Zuhanyfüggöny?
2017. aug. 21. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

Nyiss be hozzájuk te is. Annak gondolom nem nagyon fognak örülni. Hogyha párszor benyitsz hozzájuk, egy idő után gondolom leesik nekik, hogy mivan és nem fognak majd zavarni fürdés/zuhanyzás közben. :)

Mást nem igazán tudsz tenni. Ha nem értik meg a szavaidat, akkor majd a tetteidet igen.

Ha pedig azt sem, akkor azon kívül, hogy veszel az ajtóra egy zárat, nem tudsz mást tenni.

2017. aug. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
Próbálj meg beszélni velük még egyszer, nyomatékosabban. Ha pedig nem válik, nyiss rájuk te is, de valamivel érdemes lenne eltorlaszolni ilyenkor a fürdőszobaajtót.
2017. aug. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%

amig otthon laktam nalam is ezt volt detto

nalunk rossz volt a zar nem lehetett becsukni a furdoszoba ajtot


az en is benyitok taktika nem mukodott mert anyukam kifejezetten szerette ha furdes kozben en is ott vagyok es tud kivel beszelni

2017. aug. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!