Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki kezdte későn a szociáli...

Valaki kezdte későn a szociális életét?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy nagyon hosszú ideig egyáltalán nem volt szociális ember, és utána már az lett, folyamatosan nyitva a világ felé?


Előfordult valakivel ilyen? Hogy: egészen 25 éves koráig nem volt szociális, utána már igen?



2020. jún. 6. 13:27
 1/7 Noren1989 válasza:
Nos, úgy gondolom, hogy kb megfelelek a felvàzoltnak. Nekem kb 22évesen kezdődött kvàzi a szociàlis életem, a koliban, fősuli alatt. Azóta is megkésettnek érzem magam, kb minden emberi kapcsolatommal.
2020. jún. 6. 13:54
 2/7 A kérdező kommentje:
Az fasza, mert akkor rám is az vár, ami, úgy hogy uccu neki. Jó lesz ez.
2020. jún. 6. 14:23
 3/7 Noren1989 válasza:
30vagyok màramàr, emellé vajmi kevéssé hiszek ebben (kellő szociàlis/pàrkapcsolati élet kialakulàsa). Ha ebbe még jobban bele akarnék húzni, az màr nekem lenne kellemetlen 😁
2020. jún. 6. 14:33
 4/7 A kérdező kommentje:
Noren1989: Sosem késő, de ésszel.
2020. jún. 6. 15:42
 5/7 anonim válasza:

Velem ugyanez.. 20 évesen kezdtem szociális lenni és mára váltam az.. nem öt perc volt...

(24 vagyok most)

2020. jún. 6. 15:42
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint van még fény az alagút végén.
2020. jún. 6. 18:27
 7/7 anonim válasza:

Minden alagút végén van fény☝️

Kivéve ha pince😄 de oda csak borozni járunk

2020. jún. 6. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!