Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Kamu női tinder fiók?

Kamu női tinder fiók?

Figyelt kérdés

A véleményetekre lennék kíváncsi.

Ha tinderen csinálok egy kamu női fiókot férfiként és csak a béna, nyomi srácokra írnék vissza az elítélendő lenne?

Tehát olyanokra írnék akik szinte sose kapnak semmi visszajelzést ott, és ez lehetne nekik egy megváltás szerűség, hogy végre egy szép különleges lány beszélget velük és tök jól érzik magukat. Persze találkozás nem lenne.

.

.

Szóval szerintetek ez inkább rossz vagy inkább jó cselekedetnek számítana?

Önbizalmat adnék valakinek akinek nem valószínű hogy van.

De mivel nem alakulna ki semmi komolyabb dolog a barátkozásnál így lehet csalódnának.



2020. jún. 12. 11:28
A kérdező szavazást indított:
Igen jó mert legalább egy kis önbizalmat adsz nekik.
Úristen nem hisz ez átverés!
Nem mert a csalódásuk túl nagy lenne, és mivel ritkán beszélnek nőkkel túl hamar beléd szeretnének.
Há én nem tudom.
51 szavazat
1 2
 1/17 anonim válasza:

Szerintem nem lenne szép dolog, ez semmiben nem más, mint mikor a férfiak írják, hogy a lányok egy idő után felszívódnak/nem írnak vissza/nem hajlandóak találkozni.

Tényleg átverés lenne, beleélik magukat, aztán ha megunod, és eltűnsz, még inkább maguk alatt lesznek, és nem értik, hogy mit rontottak el (megint), pedig nem is rajtuk múlt az egész.

Hiszen ők sem barátkozni járnak fel az oldalra, hanem találni valakit, aki úgy fogadja el őket, ahogy vannak:)

2020. jún. 12. 11:58
 2/17 anonim válasza:
Többet ártanál bennük ezzel, mint segítenél.
2020. jún. 12. 12:10
 3/17 anonim válasza:
Ezért utálom a tindert meg az egyéb társkeresőket... Tele vannak kamu profilokkal
2020. jún. 12. 12:15
 4/17 A kérdező kommentje:

Igen teljesen jogos. :D


Ha valaki már nagyon mélyen van és sikerülne visszahúznom a fénybe végül úgy is leesne újra.

2020. jún. 12. 12:19
 5/17 anonim válasza:
Igen hiába húzod vissza a fénybe, ha utána vissza is lököd. Mert reményt adsz nekik amit aztán te el is veszel tőlük. Így nem előrébb kerülnek, hanem hátrébb. Lehet lenne aki ezután teljesen fel is adja.
2020. jún. 12. 12:30
 6/17 A kérdező kommentje:

Ellökésről nem volt szó. Ugyan úgy beszélgetnék velük tovább tehát ellennénk, csak kapcsolat és személyes találkozóra ne számítson.

Esetleg mondhatom azt is hogy már van barátom de szívesen beszélgetek vele és akár még csajozni is segítek. Tehát inkább lelki társként működne a dolog akkor még jó lehet nem?

2020. jún. 12. 12:35
 7/17 anonim válasza:

De ha lenne "barátod", mit keresnél egy társkeresőn?:'D

Ha segíteni akarsz az ilyen embereknek, akkor mondjuk itt is vannak olyanok, akiknek nem igazán megy a barátkozás, párkeresés, beszélgess velük és segíts nekik, ne egy társkeresőn szórakozz emberekkel, mégha nem is annak szánod, és állításod szerint jószándék vezérel:)

(Hiszen annak nincs értelme, hogy beszélgetsz velük, de soha nem találkoztok, mert úgy csak az idejüket rabolod, és reménykednek, hogy hátha meggondolod magad :) )

2020. jún. 12. 12:48
 8/17 anonim válasza:
Hát mivel alapból hazugságra épül így nem lehet jó. Meg ahogy az első írta ők sem barátkozni járnak oda. Az ellökést úgy kell érteni, hogy ha rájönnek az átverésre. Márpedig az, ha nőnek adod ki magad nem kis hazugság. Hazugságra meg hogyan akar bárki is barátságot építeni?
2020. jún. 12. 12:50
 9/17 A kérdező kommentje:

A hazugság akkor rossz ha kiderül.

Mondhatnám, hogy a nagyobb jó ért tenném de nem vagyok benne biztos,

hogy az e ezért is kérdeztem először itt. :D


Valóban vannak itt is rászorulók de itt sokan rájuk irkálnak ahogy láttam ezért sokszor nem is válaszolnak az üzenetre.

2020. jún. 12. 12:56
 10/17 anonim válasza:
A hazugság nem csak akkor rossz...na meg az, hogy párkeresésben sikertelen nem jelenti azt, hogy sötét is. Ezzel csak rabolod az idejüket attól, hogy véletlen mégis megtalálják akit keresnek. Ha itt nem akarsz ilyesmivel foglalkozni vannak fb csoportok is ahol szintén sokan keresnek barátot vagy olyat aki támogatja őket. De a tinderen garázdálkodni nőnek kiadva magad még segítség címszóval is gáz dolog.
2020. jún. 12. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!