Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok újra regisztrálni...

Hogyan tudok újra regisztrálni, ha kitiltottak Tinderről?

Figyelt kérdés
Új Google fiók, új kártya is most is kiírta, hogy fiók tiltva. Valaki tudna segíteni valamilyen kikerülő módszerrel? Ha valaki máshol regisztrál helyettem és utána a fiókon belül átírja a telefonszámomat az enyémre, az működhet? Valaki segítene? Köszönöm

2020. máj. 22. 18:05
 1/9 A kérdező kommentje:
* átírja a telefonszámom, amivel regisztrált
2020. máj. 22. 18:07
 2/9 A kérdező kommentje:
*telefonszámot ( szótár)
2020. máj. 22. 18:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Regisztrálj másik telefonszámmal
2020. máj. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez új telefonszám, ma kaptam és mégis azt írta, hogy fiók tiltva. Sztm IP alapján tiltották. És ha próbálkozok új számmal utána azt is letiltja
2020. máj. 22. 18:31
 5/9 anonim válasza:
Miért tiltottak ki?
2020. jún. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék én is, hogy mit kell tenni ahhoz, hogy kitiltsanak.
2020. jún. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon észrevehetően kamu profilt csinálsz és jelentik. Például ha csinálnál egy Orbán Viktor profilt, vagy láttam pár Coronavirus profilt is és akkor a vírusról volt egy kép betéve. Engem is egyszer tiltottak egy hasonlóért.
2020. jún. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Aztán mi értelme van kamuprofillal regisztrálni? Így nem is csodálkozom, erre tényleg nincs szükség a tinderen.
2020. jún. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem az efféle social experiment-eket :)
2020. jún. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!