Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek van kedve beszélgetn...

Valakinek van kedve beszélgetni teljesen anonim módon, akármiről?

Figyelt kérdés
Lehetőleg lányokkal beszélgetnék, ha lehet. Azért kérem anonim módon mivel akkor az illető nyitottabb bátrabban beszélget akármiről (legyen az lelki,szexuális vagy amit szégyel és el akar mondani, vagy kibeszélni magából párkapcsolat...stb) de akár csak simán sztorizgatni. Sok témában otthon vagyok és nekem is jó lenne kiírni magamból egy két dolgot aztán meg amerre alakul arra. Nem szeretem a kötött beszélgetést ,azaz engem az se zavar ha 1 napig beszélgetünk vagy 1 óráig vagy csak egy hétig. Ameddig jól esik meg válaszolgatunk egymásnak. :) 18-25 év körüli lányokkal beszélgetnék szívesen, viszont ha fiúk is írhatnak. 22/F

2020. jún. 13. 17:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Írjatok rám, akinek van kedve. :)
2020. jún. 13. 17:53
 2/3 anonim válasza:

Nekem irhatsz:)


23/L

2020. jún. 13. 18:21
 3/3 anonim válasza:
Kíváncsivá tettél, ha van kedved írj😇 19l
2020. jún. 14. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!