Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Miért nem tudok beszélgetni?

Miért nem tudok beszélgetni?

Figyelt kérdés
Mert állandóan agyalnom kell, hogy mit mondjak, hogy hogy szóljak hozzá a témához, mivel nekem nem jön természetesen a beszélgetés, és így barátkozni sem tudok.
2020. jún. 17. 13:09
 1/4 anonim válasza:
Én is így vagyok vele, de ezzel nincs semmi gond, ha csak egyvalakivel beszélgetsz. Ha már hárman, vagy többen vagyunk gond, mert hamar nekilendülnek és nem tudok hozzászólni, de kerülöm is az ilyet.
2020. jún. 17. 13:21
 2/4 anonim válasza:
Egy ideig nehezen ment nekem is. De sokat javított a dolgon, hogy csak azért is próbálkoztam. Itt is és máshol is. Teljesen mindegy csak próbálkozni kell és idővel hozzá lehet szokni és könnyebben tudni fogod mit mondj.
2020. jún. 17. 13:27
 3/4 anonim válasza:

Mert nem úgy kell beszélgetni, hogy hallgatok nagyokat, és igen - nemmel válaszolok.

Aktívnak kell lenni. A másik minden egyes szavát lehet elemezni, ráfűzni egy gondolatot, megfogalmazni belőle egy kérdést.

Nekem így sikerült.

2020. jún. 17. 14:08
 4/4 anonim válasza:
Mintha én írtam volna ki a kérdést 5-10 éve. Ugyanilyen voltam, nem tudtam beszélgetni, semmiről sem tudtam kérdezni. Nekem is a próbálkozás segített, valamint az, hogy akármilyen jelentéktelen hülyeségről is elkezdtem kérdezni. Általában véve irtózom az ilyen beszélgetésektől (mint a "small talk" is), de ez segít abban, hogy normálisabb témáknál is meg tudj szólalni.
2020. jún. 17. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!