Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Mit csinálok rosszul?

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Egyetlen megbízható barátom sincs. Pár éve elég sok nagyon jó barátom volt, aztán jött egy párkapcsolat az életembe, és sajnos a barataimat elhanyagoltam. De szinte fel sem tűnt mert barátom tesói és annak a barátai köre eléggé közel került hozzám,nagyon jóba lettünk. A párkapcsolatom 2,5 év után véget ért. Van 2 barátnőm akikkel beszélek, nagyon ritkán talalkozunk. Nagyon megviselt a szakítás, senki felé nem voltam nyitott. Nem csak egy párkapcsolatnak lett vége, hanem több emberrel való barátságomnak. Tisztában vagyok vele hogy én vagyok a hibás 100%-osan,mikor pár éve a barátnőimet elhanyagoltam, és amiért vége lett a parkapcoslatomnak. Borzalmasan egyedül érzem magam. Eddig is küszködtem a depresszióval (gyógyszert is kaptam), de egyszerűen most a 0-án érzem magam.

18/L



2020. jún. 27. 13:47
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Szerintem nem csinálsz semmit rosszul,éppen csak egy kicsit nyitottabb kell legyél!

A barátoknak szükségük vam egymásra. Beszélj sokat azzal a két barátnőddel,mondd el nekik,hogy mit érzel! Legyél velük őszinte,és te is hallgasd meg őket...


A barátokat legtöbbször megtartani nehéz,de ha neked az ismerkedés megy rosszul,akkor keresd a társaságot! Menj el táborokba,rendezvényekre! Próbálj nagyon kedves és nyitott lenni,így biztos sokan megkedvelnek!


A depresszióhoz fűződően:sok ember azzal tudja a legjobban feltornászni magát,ha emberek közé megy, vagy keres valamilyen hobbit magának. Hogyha szeretsz valamit csinálni,kedvet kapsz hozzá,könnyedén kaphatsz egy kis motivációt. Imádsz olvasni? Menj könyvtárba,olvasóklubokba,felolvasásokra!stb


Szerintem egy nagyon kedves,lelkiismeretes ember vagy. Egy kis nyitottsággal bármit elérhetsz!

Sok sikert továbbra is! Szurkolok neked;)

2020. jún. 27. 14:05
 2/2 anonim válasza:
Nem te csinálod rosszul. Manapság nem bíznak egymásban az emberek, enélkül meg nincs barátság. Ha te is bízol a másikban és ez viszonzásra lel, akkor magától ki fog alakulni. Én bízok az emberekben, csak ez visszafelé nem szokott működni.
2020. jún. 27. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!