Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Esetleg valaki barátkozni?:)

Esetleg valaki barátkozni?:)

Figyelt kérdés

Elég fura az az emoji ott a kérdés mellett..tudom,de a kedvességem jelképezi,hogy nem vagyok flegma meg a nagyon komoly fajta,mert eléggé annak tűnne a kérdés alapján.😬


Igazából nincsenek barátnőim már,véget ért a suli,el is engedtük egymás kezeit,de én szeretnék legalább egy valakit,akivel beszélgetünk,hülyéskedünk,megbízunk egymásban (mert az előzökkel igazábol az a nagyon szoros barátság,hogy minden elmondunk részemről nem jött össze,de nagy álom lenne egy olyan..igazi😂),akár a közelben vagy,akár távol. Én 18 éves vagyok,kicsit fura személyiséggel,de ez hangulatomtól függ mert ha túlpörgök tényleg az vagyok😂 Barátkozós típus vagyok,pedig zárkozottság jellemez kicsit élőben,de ,,javítom" önmagam,hogy jobb legyek😌. (Arra céloztam a mondattal,hogy írásban nyíltabb tudok lenni)

Én Szombathely közelében élek egyébként,de nekem mindegy ki hol él,lehetsz akár pesti is,ha jól el tudunk beszélgetni. Lehetsz meleg,lehetsz heteró,tényleg bármilyen,engem nem zavar,csak maximum annyit kérek,hogy te is legyél nyugodtan nyíltabb.

Ahogy pedig elején írtam lány(!!)barátokat keresek,17-18-19 éveseket főleg,de ha 20 vagy vagy 16 még az is számomra jó😌


2020. júl. 6. 17:54
 1/3 anonim válasza:

Ha gondolod en szívesen barátkozom 😊

16 eves lany vagyok

2020. júl. 7. 15:51
 2/3 anonim válasza:
Én is szívesen beszélgetnék/barátkoznék veled,szintén 16/lány :D
2020. júl. 7. 18:36
 3/3 anonim válasza:
Írj rám nyugodtan. 20 vagyok, biológiailag lány, de amúgy nagyon fiús :D
2020. júl. 8. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!