Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok! Imponálna, ha megtudná...

Lányok! Imponálna, ha megtudnátok, hogy a herezacsimon volt egyszer egy kullancs és simán kiszedtem?

Figyelt kérdés

Ne kérdezzétek hogyan vettem észre, titok.

Igazából elég hősiesnek tartom magam abból kiindulva, hogy még a körmömet is édesanyám vágja.

Akiben ez a bátorság nagyon megindított valamit, az nyugodtan írhat privátban, bár nem sok nő érett annyira, hogy megtalálja bennem, és többek között ebben a tettben az értéket.

Egyéb tulajdonságaim: külsőre nem vagyok tip-top, de ugye ha jól vettem észre ezen az oldalon egyik álszent embert sem érdekli ez, aztán ha meglátnak akkor meg sikítanak. Na jó nem, anyukám szerint gizda vagyok. Egyébiránt egy okos, kedves, vicces és szerethető figura vagyok.

Ha szép vagy, gazdag és még elég eszes is ahhoz, hogy tudd, én vagyok a nagy Ő, akkor ne tétovázz.


2020. júl. 8. 23:41
1 2
 1/19 anonim válasza:

Igen, szerintem csodálatos döntés volt részedről, hogy a saját kezeiddel kiszedted azt a kullancsot, rendkívüli maszkulinitás árad ebből a történetből.

Viszont lenne egy kérdésem. Hogyan kerülhetett oda az a kullancs?

2020. júl. 8. 23:58
 2/19 anonim válasza:
Ugyan ez a kérdés merült fel bennem is. Hogy a fenébe került neked oda kullancs? Nudiztál egy erdőben vagy mi? :D
2020. júl. 9. 00:10
 3/19 A kérdező kommentje:
Gondolhatod hogy nem én mondtam neki, hogy sz*pjon le vagy valami, szerintem odamászott.
2020. júl. 9. 00:11
 4/19 Ann-nee-chan válasza:
Nos amióta hugom kézzel a macska s*gglyuka fölül kikapott egy kullancsot semmi nem imponál, de sok sikert a kereséshez Te csődör.
2020. júl. 9. 00:15
 5/19 A kérdező kommentje:
Hát azt bárki meg tudja csinálni amit a húgod, semmi az én tettemhez képest, de köszönöm a jókívánságot.
2020. júl. 9. 00:18
 6/19 anonim válasza:

16 évesen minimum 10+ kullancsot szedtem ki magamból miután végig hemperegtünk az erdőt az akkor barátnőmmel.

Erre überelj rá pubika.

2020. júl. 9. 00:23
 7/19 anonim válasza:
Én nekem a fitymám alá ment be és a makkomból szívta a vért. De gyorsan kapcsoltam és öngyujtóval kicsit megpörzsöltem,hát mit ne mondjak kicsit meglirult a makkom de megérte mert egyből elereszette a bőrt! Ezt csináld utánam. Azóta is ezzel terelem ágyba a bulákat.
2020. júl. 9. 00:26
 8/19 anonim válasza:
Ugyanannyira imponál, mintha iszapbirkóznál egy jegesmedvével negyven fokban. Semennyire.
2020. júl. 9. 00:27
 9/19 anonim válasza:
#7 Ez qrva nagy xDDD
2020. júl. 9. 00:28
 10/19 anonim válasza:
Ennyi idiótát xd
2020. júl. 9. 00:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!