Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok! Imponálna, ha megtudná...

Lányok! Imponálna, ha megtudnátok, hogy a herezacsimon volt egyszer egy kullancs és simán kiszedtem?

Figyelt kérdés

Ne kérdezzétek hogyan vettem észre, titok.

Igazából elég hősiesnek tartom magam abból kiindulva, hogy még a körmömet is édesanyám vágja.

Akiben ez a bátorság nagyon megindított valamit, az nyugodtan írhat privátban, bár nem sok nő érett annyira, hogy megtalálja bennem, és többek között ebben a tettben az értéket.

Egyéb tulajdonságaim: külsőre nem vagyok tip-top, de ugye ha jól vettem észre ezen az oldalon egyik álszent embert sem érdekli ez, aztán ha meglátnak akkor meg sikítanak. Na jó nem, anyukám szerint gizda vagyok. Egyébiránt egy okos, kedves, vicces és szerethető figura vagyok.

Ha szép vagy, gazdag és még elég eszes is ahhoz, hogy tudd, én vagyok a nagy Ő, akkor ne tétovázz.


2020. júl. 8. 23:41
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

6-os te amatőr vagy, 7-es te viszont nyertél, el kell ismernem. Nem csoda, hogy tapadnak rád a nők.

8: IRIGY VAGY arra, akinek egyáltalán van esélye nálam, mert tudod, hogy neked nincs, ne hidd hogy nem tudom.

2020. júl. 9. 00:32
 12/19 anonim válasza:
Köszi, de ezzel nem azt mondom hogy a tiéd gyenge, hidd el jó lesz a nőknél! (7es)
2020. júl. 9. 00:35
 13/19 anonim válasza:

Amatőr az anyukád térde kalácsa az :D

Én kivételesen nem poénból írtam. Tényleg az erdőben a méteres gazban párosodtunk a csajommal. (motoroztunk a pusztaságban és egy röpke pihenőnél elkapott minket az ősi párosodási ösztön).

Szóval valóban otthon a zuhanykabinban vettem észre, hogy tele van a habtestem vérszívókkal.

Persze rutinos erdei srácként nem estem pánikba, kullancs kiszedő csipesszel gyorsan hamar neki estem.

Persze néhányat anyum szedett ki, ami számomra elérhetetlen helyen volt. (drága anyucikám)


De hogy rátegyek még egy lapáttal: egyszer a helyi patakban fürödtünk a spanokkal, ami pont tele volt piócákkal.

Természetesen a finom véremnek köszönhetően néhány rám tapadt, és egyből elkezdett lakmározni belőlem. Szerencsére a haver éppen jól bevedelt sörből így teli hólyaggal lehúgyozva az érintett testrészeket a piócák azonnal abbahagyták a vérszívást.

(persze nem csak rajtam volt vérszívó, így nem részletezném milyen pisi orgia történt aznap).

2020. júl. 9. 00:48
 14/19 anonim válasza:
Vááá de görények vagytok😵😂
2020. júl. 9. 01:06
 15/19 anonim válasza:
Egyszer a seggemben volt egy kullancs amit a baratnommel szedettem ki,de hogy poenosabb legyen a szituacio fingani akartam egy nagyot csak veletlen beszartam,azota egy igazi alfahimnek erzem magam
2020. júl. 9. 03:13
 16/19 anonim válasza:
Kérdés az hogy ezzel tényleg igazi férfinak hiszed magad, vagy csak szórakozol. Kérdésedre a válasz, jobb ha ezt nem említed senkinek mert ki nevetnek. Mint ha azt mondanám szét bsztam egy szúnyogot a falon. Senkit nem érdekel.
2020. júl. 9. 06:49
 17/19 anonim válasza:
Mi a f@sz xdddd
2020. júl. 9. 08:21
 18/19 anonim válasza:
Persze, persze, utánad vágyakozom, mert már annyit tudok rólad, hogy nem fürdesz és mindenféle szar telepszik meg odalent. Jogos
2020. júl. 9. 09:20
 19/19 anonim válasza:
Nem értitek... XD
2020. júl. 9. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!