Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan tudnék internetes...

Simon123321 kérdése:

Hogyan tudnék internetes barátokat szerezni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szeretnék interneten ismerkedni, barátkozni, viszont nem tudom, hogyan és hol lenne érdemes ezt elkezdeni. Esetleg itt gyakorin, vagy vannak más oldalak, amelyek külön erre a célra vannak? Ha esetleg valakinek lenne kedve itt beszélgetni, nyugodtan írhat. :) Előre is köszönöm a válaszokat! :D

2020. júl. 10. 20:35
 1/7 anonim válasza:

Szia! Hány éves vagy? Én szívesen barátkoznék (tényleg csak barátkozni,irogatni :D)

Szóval ha van kedved írj!

(Amúgy igen,ez a gyakori is jó erre a célra,csak sajnos könnyű belebotlani rosszindulatú emberekbe,vagy trollokba ...:(

2020. júl. 10. 20:38
 2/7 anonim válasza:
Nekem írhatsz.
2020. júl. 10. 20:43
 3/7 anonim válasza:

Írj nekem. :)


Amúgy én erre használok különböző barátkozós Discord szervereket. A gyakori is jó erre, de mindenki az ország másik felén él, ha valakivel jól kijövök. :(

2020. júl. 10. 21:26
 4/7 anonim válasza:
Mozis oldalon,karifejlesztős játékok oldalán,és itt is sikerült már netes barátot szereznem.Hasonló érdeklődésű emberek ahol összegyűlnek neten beszégetni valamilyen témáról,ott próbálkozz szerintem.
2020. júl. 10. 21:31
 5/7 anonim válasza:

Én szívesen barátkozom, írj, ha gondolod!


16l

2020. júl. 11. 17:53
 6/7 A kérdező kommentje:
A koromat is írtam a végén, de valahogy az eltűnt. :,D 19 éves fiú vagyok. :)
2020. júl. 11. 23:13
 7/7 anonim válasza:
Anotalkra menyj fel
2020. júl. 31. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!