Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van kedvetek dumalni? Esetleg...

Van kedvetek dumalni? Esetleg tanácsot adnátok? Nagyon megköszönném!

Figyelt kérdés

Szívesen ismerkednék itt korombeliekkel (17-19 kor között) és nagyon boldog lennék ha rámtalálna valaki priviben tanácsadással kapcsolatban is. Kicsit rászorúlnék most😅



Fontos: nem párkapcsolatot keresek, csak ismerkednék, barátkoznék


Rólam dióhéjban: lassan betöltöm a 18at, gimnazista vagyok Kecskeméten. Biosz és magyarfakton vagyok, nem tudom hogyan tovább..


Aki elmondaná hogyan döntötte el merre induljon el az életben, azt nagyon megköszönném. Izzítsuk be a beszélgetést, meséljetek nyugodtan:)



2020. júl. 17. 16:28
 1/6 anonim válasza:
Fiú vagy làny vagy? Szivesen beszélgetek veled. De màr 22 leszek. 🙂 csak ha nem gond
2020. júl. 17. 16:35
 2/6 anonim válasza:
mondjuk leírhattad volna a nemed, te vakond.
2020. júl. 17. 16:42
 3/6 A kérdező kommentje:

Ehh, bocsi elfelejtettem. Meg ne kövezz, te krumpi

Lány vagyok

2020. júl. 17. 17:03
 4/6 anonim válasza:
Amíg a saját korosztályodban keresel bármit is, addig bizony gyerek vagy.
2020. júl. 17. 20:57
 5/6 A kérdező kommentje:
És ez hogy jön ide?
2020. júl. 17. 21:07
 6/6 anonim válasza:

"Aki elmondaná hogyan döntötte el merre induljon el az életben"

Az egész húszas évek (és a tini kor) az útkeresésről szól, pontosabban huszonéves kor alatt nagyjából megtalálja az ember. Aki hamarabb véli, az is észrevesz merőben új vonást és motivációt a saját bennsőjében huszonévesen. Ha mégsem, akkor önismereti vakságban szenved.


Magyarán: figyelj a megérzéseidre, és ha nincs nagy kockázata, vágj bele abba, amit most érzel. Más kérdés, hogy később vagy kiegészül újabb irányokkal az életed, vagy erősen váltasz. De hátrány nem lesz abból, amiről már egyszer tanultál, legfeljebb majd rájössz, hogy a világ sokkal hazugabb, mint hitted 30 éves korodig, értve az iskolarendszert, tananyagot is. 30-40 között jó esetben a leghangsúlyosabbá az önálló felülvizsgálat, önálló kutatás / kutakodás áll. (Részben korábban is.)


Aki még nincs 30, az azt hiszi, hogy látott már elég hazugságot a világban. Meg esetleg még azt, hogy "paranoid", aki többet lát.


Azért írtam, mert tanácsot kértél. persze nem biztos, hogy teljesen tetszik neked a tanácsod, mindenesetre őszinte vagyok.

2020. júl. 17. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!