Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt Kultúrális Kreatív?

Van itt Kultúrális Kreatív?

Figyelt kérdés
Esetleg, aki aktívan tevékenykedik is egy kulturális kreatív közösségben?

#Kultúrális Kreatívok
2020. júl. 22. 14:16
 1/3 anonim válasza:

Az írás kultúràlis, és kreatív is egyben, nem?

Én írok már pár éve.

2020. júl. 22. 21:24
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy válaszoltál.

Igen, az írás nagyszerű, kultúrális és kreatív is egyben. Lélekemelő, amikor az ember képes olyan ihletett állapotba jutni, hogy pontosan át tudja adni szavakkal azt, amit a lényében tapasztal. Nagyra tartom ezeket az embereket.


Most mégis valami mást keresek:

létezik egy csoport, Kulturális Kreatívoknak hívják őket, és másként gondolkodnak, tevékenykednek, mint ahogy azt a fennálló rendszer diktálja - egységben és testvériségben élnek.

Közülük szeretnék elsősorban megismerni embereket, hogy idővel részt tudjak vállani egy ilyen közösség életében.


De persze barátságra mindig nyitott vagyok.

2020. júl. 23. 15:12
 3/3 A kérdező kommentje:
Most úgy érzem, túlságosan hamar rövidre zártam az írást, így meg kell jegyezzem, hogy felkeltetted az érdeklődésemet az írásaid iránt, és szívesen venném, ha megmutatnál néhányat...
2020. júl. 23. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!