Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ciki az, ha a Facebookon...

Ciki az, ha a Facebookon kulturális dolgokat oszt meg az ember?

Figyelt kérdés
Elsősorban arra gondolok, hogy nem magát mutogatja, mint általában szokás, hanem kultúrával kapcsolatos cikkeket oszt meg, lájkol, esetleg emeltebb hangvételű és mélységű saját gondolatokat posztol, vagy szól hozzá hasonlókhoz. Ciki ez? Szerintetek ez bejön lányoknak, nőknek a mai világban? Köszönöm a válaszokat!

2020. júl. 21. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
26%

Attól függ, mik ezek.

Ősi kannibalista kultúra nem annyira menő dolog.

2020. júl. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Hál'Istennek, nekem többségében ilyen ismerőseim vannak.

A lényeg, légy ott is önmagad. Ha téged ilyen dolgok érdekelnek, akkor ossz bátran ilyeneket, de csak azért, hogy imponálj lányoknak/1 lánynak, azért ne.

2020. júl. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem lányokért teszem, csak kíváncsi vagyok, hogy van-e ilyen járuléka. A fejből írás se menne erőltetésre, erőlködésre.
2020. júl. 21. 14:05
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Elég szomorú, hogy ma már az a kérdés, hogy ciki-e kulturális tartalmat megosztani a facen. Ez sok mindent elárul a társadalmunkról. Bezzeg azok nem éreznek frusztrációt, akik a komplett magánéletüket a neten élik és tartalmatlan posztokat osztanak meg minden másodpercben.

EGYÁLTALÁN NEM CIKI! Szerintem dicséretes dolog, ha ilyen témák érdekelnek vagy vannak önálló, tartalmas gondolataid, nyugodtan oszd meg őket!

2020. júl. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Miért lenne ciki?
2020. júl. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem az a ciki, ha valaki a Facebook - on éli az életét. Én idén még nem is posztoltam.
2020. júl. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
Igen ciki, facen csak az a menő, ha kiteszed a reggelidet, meg felteszel naponta 5 szelfit.... Vagy milyen választ vársz? Azt akarod, hogy fényezzünk, mert te vagy az egyetlen aki ilyet akar megosztani fb-n? Lehet, hogy a te ismerőseid nem osztanak meg mást a hülyeséget kívül, de annyira nem lennél egyedi csodabogár, ha megosztanál egy értelmes tartalmat. Kövess be normális oldalakat vagy embereket és akkor nem csak a hülyeséget fogod látni.
2020. júl. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy merek kérdezni valamit, legközelebb privátba engedélyt kérek, hogy fel szabad-e tenni...:)
2020. júl. 21. 15:23
 9/9 anonim ***** válasza:
15%

Érdekes, hogy többen nem tartják cikinek a Hitler Jugendet sem...


Ez titeket jellemez.

A kultúra fogalma elég széles! Aki ezt nem tudja, az nem elég kultúrált.

2020. júl. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!