Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Elfogytak a férfi barátaim,...

Elfogytak a férfi barátaim, Budapesten keres valaki haverokat?

Figyelt kérdés

Régen egyetem végéig egy nagyobb, zárt (hobbihoz köthető) társaságban mozogtam. Aztán elkezdtem dolgozni, a társaság szétesett, én meg sokáig voltam párkapcsolatban, illetve a szakmám is olyan, hogy több a nő benne, meg így az évek során tele lettem lány barátokkal. (Kollégák, vagy korábbi randik, viszonyok is fordultak át barátságba).


Most azt vettem észre, hogy gyakorlatilag nincsenek férfiak a környezetemben, szinte csak nők. Edzeni eljárok, de ott főleg magamra figyelek, magam miatt vagyok ott, nem haverkodni. Valaki hasonló cipőben?


Fontos info: Egyébként teljesen hetero vagyok.


2020. júl. 30. 17:01
 1/8 anonim válasza:
Hetero férfiként mondom, hogy szerintem ebben az esetben haverkodj edzőteremben, hátha találsz havert. Próbálj meg megint egy közösségbe bekapcsolódni. Másrészt a munkahelyeden tuti van azért férfi. :D Tuti, hogy valaki értékelné a nőhaverokat, szóval a való életben próbálj meg barátkozni inkább :D
2020. júl. 30. 17:08
 2/8 anonim válasza:
Én keresek, de nagyon nem mindegy, milyen a személyiséged, s mi az érdeklődési köröd. Mert így első körben az a három tény, hogy mindketten Budapesten élünk, férfiak vagyunk és barátkozni szeretnénk, nem biztos, hogy sokra vezet. Én például mélyebb, klasszikus barátságot keresek, s nem a felszínességre utazom.
2020. júl. 30. 18:31
 3/8 A kérdező kommentje:

Vezető beosztásban vagyok ráadásul, nehezebb is már munkahelyen barátkozni.


Lehet mégis valahogy az edzések körül kellene szétnézni, de olyan fura... fiatalabb korban valahogy ez természetesen alakult. Most meg ilyen célzottnak érzem, mintha legalábbis randizni próbálna az ember :-D


Gondoltam egy kérdést meg ér itt is.

2020. júl. 30. 18:33
 4/8 A kérdező kommentje:

Én is a mély barátságot szorgalmazom, ami nem csak a közös sörözésekben merülne ki, de nyilván nem azzal indít az ember... előbb a haverság, aztán a barátság kipróbálódik, bajtársiassággá válhat. De nem akarom túlromanticizálni...


Ha gondolod írj privátot 2-es, mesélek kicsit magamról, meg én is kérdeznék.

2020. júl. 30. 18:36
 5/8 anonim válasza:
Ha szabad kérdezni, hány éves vagy?
2020. júl. 30. 22:54
 6/8 A kérdező kommentje:
31 vagyok.
2020. júl. 31. 02:09
 7/8 anonim válasza:
Milyen területen dolgozol, hogy nincsenek férfiak?
2020. júl. 31. 06:18
 8/8 anonim válasza:

Sajnos a neten át nem lehet ismerkedni. És szerintem a barátkozáshoz közös élmények, némileg hasonló érdeklődés kell. Közös élmények pedig csak személyes találkozásokkal lehetnek, a személyességet pedig ma nem sokan gondolják komolyan.

Én is írtam már itt rá olyanra,aki amolyan klasszikus értékű férfibarátságot szeretett volna, de pár email után eltűnt. Pedig még a közös érdeklődés is megvolt.

Úgy vélem, a véletlen a legjobb rendező, idővel biztosan segít Neked is,és annak is, aki hasonló cipőben van. Például nekem is :)

2020. júl. 31. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!