Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hány privátot kap egy lány/nő,...

Hány privátot kap egy lány/nő, ha kiírja, hogy ismerkedni/beszélgetni szeretne, és hányat egy fiú/férfi?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, mekkora a különbség. Kérlek írjatok tapasztalatot, nemet és kort. :)

2020. aug. 3. 21:30
1 2
 11/19 anonim válasza:
Én nem írok ki ilyen kérdést, inkább válaszolok rájuk, fiúknak és lányoknak egyaránt. Barátkozás lenne a cél, semmi más, ezt mindig ki is hangsúlyozom, főleg a lányoknak, de fiúknak is, nehogy egy meleg rámhajtson (önmagában nincs vele bajom, de én nem vagyok az, fogadja el). A legtöbb viszont vissza se ír. Aki igen, az is vagy eltűnik 2 üzenet után, vagy egy nagy össze-visszaságot ír, esetleg pár szavakat, amire nem lehet értelmesen reagálni. Még akkor is ha én előtte hosszasan bemutatkozok. Egy kivétel volt, pont az első akinek írtam amióta van ismerkedés kategória. Vele lassan találkozok, már felmerült, csak pont nem értünk rá mostanában.
2020. aug. 3. 22:47
 12/19 anonim válasza:

Az arány kb 1:10 Nem kell mondanom, kinek a javára.


De a 4#es válaszából kiindulva a lányoknak se lehet könnyű dolguk


24F

2020. aug. 3. 23:28
 13/19 anonim válasza:

37-38 éves koromban valami állatka (madár) fényképével regisztráltam fel egy társkeresőre (5-6 éve).... akartam képet tenni, csak még nem voltam kész a profillal.... tekintve, hogy 1,5 nap alatt több, mint száz gyomorforgató üzenetet kaptam arról, ki milyen pózban és hány másik csajjal együtt szeretné, sose lett kész a profil....

Ott követtem el a hibát, hogy kiírtam, hogy biszex nő vagyok

2020. aug. 4. 02:24
 14/19 anonim válasza:

Az a durva hogy ezek a bunkók a nagy számok törvénye miatt sikeresek is gyakran. Ráírnak 100 nőre és egy közülök aki önbizalomhiányos/nimfomán vevő is erre a "gyeredugni" szövegre!


Férfiként bele se tudok gondolni hogy tudják ezt a sok perverz üzenetet nap mint nap a nők elviselni.


Sok pasi azt mondja hogy a nőknek jobb mert sok udvarlójuk van mindig, csak választaniuk kell, a pasiknak meg udvarolni kell hogy egy nő beadja a derekát.

Na itt az ellenérv hogy miért ne irigyeljük a sok udvarlót.

2020. aug. 4. 05:23
 15/19 anonim válasza:
Egyetlenegy privát sem érkezett a kérdésemre. Férfi vagyok, ha valakinek esetleg kétségei voltak.
2020. aug. 4. 06:19
 16/19 anonim válasza:

Én arra lennék kíváncsi, hogy mennyire számítana az, ha férfiként kiírna a delikvens egy kérdést ami rendesen, kulturáltan meg van fogalmazva. Személyiségéről egy kis bemutatkozó, kit keres, életkor stb. Természetesen szépen megfogalmazva, lekommunikálva azt, jól.

Szerintem az itt lévő megnyitott kérdések ilyen téren eléggé vékonyak. Néha látok tök jó kezdeményezéseket, persze...


F

2020. aug. 4. 07:19
 17/19 anonim válasza:

A lányok kb 100X annyi levelet kapnak mint a fiúk, akik sokszor évekig hiába keresnek nem találnak maguknak partnert

A nőknek a partnerkeresésben jóval könnyebb dolguk van

37/F

2020. aug. 4. 08:04
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2020. aug. 4. 08:21
 19/19 anonim válasza:

17-es ez nem igaz! Nyelvgyakorlas miatt regisztraltam anno de nyitott voltam barati ismerkedesre. Levelező oldalon nem tudnak olvasni.Általába olyanok találtak meg akik nem az én célcsoportom.


Itt pl. Ami szerintem hiba a kerdezoknel hogy nem ir semmit magarol vagy vannak ide nem tartozo masik kategoriaba valo kerdesek vagy elvicceli. A valaszadok reszerol meg nemelyik pl. A komoly kerdeshez undormanyokat ir vagy szettrolkodjak. Pedig a statisztikak alapjan lenne igeny egy levelezo oldalra. De nagyon keves van es a szurese is minosithetetlen. Tobben kamu profillal bantjak azt aki komolyan szeretne levelezo tarsat tehat tisztelettel es komolyan ismerkedne baratilag.


Itt speciel irnak egy mondatot magukrol na de latatlan az egesz. A valaszoloknak nincs semmi alapjuk hogy vajon szimpi lesz e a masik ez a nagy hibaja az ilyen oldalaknak mert mig a valo életbe ott látja az egyik a masikat el tudja dönteni hogy szimpi addig itt nem. Szerintem az ilyen ismerkedős oldalakat inkább hobbik alapján vagy szakmák alapján kéne kategorizalniuk es lehetne egy kategoria kulon évek alapján is, nem igy vegyitve lapozgatnia kell egy pl. 30-asnak hogy célcsoportot talaljon.


Pl. Kertészkedők akik szivesen beszélgetnének kertesz mernokkel.


De igy szerintem szinte lehetetlen barkinek is talalnia barkit is.


Sokan nem is mernek irni szerintem bizonyos okok miatt.


Bar nem csodalom a klón kérdések több mindenkit elbizonytalanítanak.

2020. aug. 23. 07:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!