Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Meleg fiúk! Valaki szeretne...

Meleg fiúk! Valaki szeretne barátkozni egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Tudom, furcsa kérdés, de minden előítéletet megelőzve szeretném leszögezni, hogy ez nem fake, nincsen semmi furcsa fétisem, és még csak nem is azért szeretnék meleg emberekkel barátkozni mert az a sorozatokban "menő".

Egyszerűen ismerkedni szeretnék, és olyan sok mindenre érdekelne a válaszotok, meg hát nem mellesleg nem beszélgettem még fiúval fiúkról:D De amúgy viccen kívül, tényleg érdekes lehet ilyesmi témákat fejtegetni. És hát még barátság is lehetne a dologból. Tehát ha valakinek lenne kedve, írjon nyugodtan, beszélgessünk:)

16 éves vagyok, ez nyilván valamennyire leszűkíti azoknak a körét akik írnának, illetve én magam is lehetőleg korombelieket keresek.



2020. aug. 5. 21:41
1 2
 1/12 anonim válasza:
De gáz vagy. Azért mert valaki meleg még nem egy trófea hogy mutogasd mindenkinek mint egy állatkerti állatot hogy ' huu a te bff ed meleg' már ott elárultad magad hogy leírtad a sorozatos dolgot
2020. aug. 5. 22:09
 2/12 anonim válasza:
A legjobb baràtom fiú , nincs csajom de szeretem.a.fiú baràtomat de nem vagyok meleg hanem hetero..Nem feltetlen kell melegkènt èlni ahhoz hogy szeress valakit. Nyilvàn nem feküdtünk össze mert butasàg ugyan màr . Na de remèlem megèrted hogy a szexnek vannak alapvetō szabàlyai meg az èrettsèg is kell hozzà ès csakis fèrfi nővel szexel akkor van èrtelme.
2020. aug. 5. 22:10
 3/12 anonim válasza:

Első 2 válaszoló nem tudom mit tol, de le kellene szokni róla.


Kérdező! Javaslom, hogy ne itt keress meleg ismerősöket, mert sok itt a nem őszinte személy.

Animések/Emósok között a te korosztályodban úgy vettem észre, hogy sok a magát nyíltan felvállaló meleg/biszex, idősebb korosztályban már kicsit nehezebb megítélni, hogy ki az és ki nem.


Nekem voltak meleg ismerőseim, igaz, nem azért szerettem őket mert melegek voltak, de mindegyiküket egy élmény volt ismerni, valahogy sokkal felszabadultabbak mint a magukat heteronak valló személyek. :D

2020. aug. 5. 22:32
 4/12 anonim válasza:
Szerintem nincs semmi baj ezzel, ez is csak egy felület, meg lehet próbálni, aztán hátha sikerül. Sok sikert, kérdező :)
2020. aug. 5. 22:43
 5/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha bántóan fogalmaztam, egyáltalán nem gondolok semmi olyat hogy ők "mutogatni való állatfaj" lennének, amit első válaszoló írt. És nem "trófeát" szeretnék. Egyébként nem is "bff"-et keresek, ahogy írtad, egyrészt mert nem hiszek ebben a szóban, másrészt mert vannak igazán fontos barátaim, nem pótlékot keresek, hanem ha úgy alakul, akkor egy értékes ismerkedési folyamat lehet. Ha valakivel kialakul egy barátság, akkor messze nem azért szeretem őt, mert meleg, mert biszex vagy mert hetero, hanem azért amilyen ember. Azért, mert meg tudok nyílni neki és ő is megengedi hogy megismerhessem. Az, hogy most a keresésemet a melegekre szűkítettem, nem azt jelenti hogy "kell nekem egy meleg barát és akkor majd viszem és flexelek vele mindenkinek". Ha ezt lehetett leszűrni a "kérdésemből", akkor őszintén bocsánatot kérek. Szóval tényleg nem ez a célom, szimplán azért írtam így, mert tényleg érdekel a véleményetek egy-egy olyan dologban amit pl.egy hetero fiúval nem nagyon tudok megbeszélni, a hetero lányok szemszögét pedig ismerem. A környezetemben pedig csak heterok vannak, vagy akik nem azok, azokkal olyan távoli viszonyban vagyok hogy pont nem velem fognak beszélgetni.
2020. aug. 5. 23:04
 6/12 anonim válasza:
Szia! Nem értem a lehurrogókat, én melegként tök boldogan olvastam, amit irt! Nyugodtan irj privátot! :D
2020. aug. 6. 00:14
 7/12 anonim válasza:
Egyetértek az utolsóval, nincs semmi sértő abban amit írt. Meleg vagyok de egy tizessel idősebb nálad, kérdező, ha akarsz írhatsz.
2020. aug. 6. 09:25
 8/12 anonim válasza:
a melegek hetero fiú barátra vágynak inkább. Csaj barátra a csajos nyunyókák, meg lányos homik pályáznak, de azok is öszeveznek, mert nem bírják ki egymás hisztijét
2020. aug. 6. 18:30
 9/12 anonim válasza:

Minden lánynak egy meleg fiú barát az álma.

Egy meleg fiú nem akar lefektetni téged,nem hazudik neked,és nem talál adja ki magat álbarátnak (csak azért hogy lefektesen téged) ezért jobb egy meleg srác mert ő tényleg csak barát akar lenni semmi több.

2020. aug. 7. 00:45
 10/12 anonim válasza:
8-as, én tényleg egy hetero fiúra vágyom:DD Most őszintén, bocsi kérdező, de mit kezdenék egy lánnyal? 19F
2020. aug. 7. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!