Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szerintetek hogyan barátkozzam...

Legyenszépnapod! kérdése:

Szerintetek hogyan barátkozzam össze vele? (Fiú a gimiben)

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban, akivel néha váltunk egy két szót, meg látom, ahogy másokkal beszélget, és tök jó fej, és jó lenne vele összebarátkozni, de nem tudom, hogy csináljam, hogy ne értse félre, mert elvileg a fiúk könnyen félreértik, ha egy lány csak barátkozni akar (nővéremnek volt tapasztalata stb.)

Könnyű lenne ha lenne pasim vagy ilyesmi, és szóba jöhetne, mert akkor tuti levágná, de nincs, úgyhogy ez kilőve

Ja és másik hátrányom (vagy mim) hogy eléggé zavarban vagyok ha fiúkkal vagyok (vannak fiúbarátaim, de neten beszélünk) szóval elég könnyen hihetné bárki hogy tetszik : /


A másik pedig az, hogy szerintetek mivel menjek oda hozzá beszélgetni? Nem akarom erőltetni meg semmi, csak lazán, de azért legyen belőle barátság

(Amúgy légyszi mellőzzétek a ''miért nem tetszik a srác'' kérdéseket)


Nagyon köszi mindenkinek a válaszokat!


17/L



2020. aug. 11. 10:52
 1/3 anonim válasza:
Beszélj vele is a neten. Kérdetd sulival kapcsolatos dolgokról, aztán a nyaráról, aztán ha nagyon belemélyedtek, mondd meg neki hogy jót beszélgettetek, kellene máskor is, de te nem pasit keresel, hanem barátkozni szeretnél.
2020. aug. 11. 11:34
 2/3 A kérdező kommentje:

De az úgy nem jön ki furán ha random benyögök egy ilyet? 😅


Egyébként nem tűnik olyannak aki sokat beszél neten, inkább élőben barátkoznék ha már osztálytársak vagyunk

2020. aug. 11. 11:39
 3/3 anonim válasza:

ha már azt írod, hogy inkább élőben barátkozik, akkor beszélj vele, ha látod


amúgy írjál rá, kérdezd, milyen volt a szünidő (eddig), és h jó lenne találkozni. Érdemes lenne hamarosan felvilágosítani is, hogy tényleg csak barátságot akarsz és nem szerelmi kapcsolatot.


Neked még könnyű, mivel osztálytársad, ezért valószínüleg meg van a száma.

Én idén nyáron ismertem egy pár jó fiatalt, de a hü** fejemmel nem cseréltünk telefonszámot. (Tehát se fiúkkal, se lányokkal (lányok közül lett volna, aki bejönne, de sima barátság is ok lett volna)

2020. aug. 14. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!