Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Levelező, online beszélgető...

Levelező, online beszélgető partnert keresek humoros, intelligens hölgy személyében. Van valaki, akinek lenne kedve mindehhez (akár névtelenül is)? :) 35/F

Figyelt kérdés

2020. aug. 11. 11:01
 1/10 A kérdező kommentje:
Tudom ez a kérdés olyan lett, mint egy régi újság hirdetés :D De így tudtam megfogalmazni a lényeget :) Ha valakinek van kedve, írjon ;) Szép napot :)
2020. aug. 11. 13:19
 2/10 anonim válasza:
Mit jelent nálad a "nincs tabu"? Képeket szeretnél küldözgetni a privát testrészeidről?
2020. aug. 11. 16:04
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem! Azt jelenti, hogy bármiről lehet beszélgetni nyiltan és nem kell kerülgetni vagy körbeírni egy témát ha épp úgy egyszerűbb. Nem a szex orinetált témákat értettem ezalatt.
2020. aug. 11. 16:09
 4/10 anonim válasza:

Hát, pedig itt gyakorin ez nagyjából ezt jelenti. :D

nincs tabu = képeket akarok küldeni a farkamról

2020. aug. 11. 16:36
 5/10 A kérdező kommentje:
Nálam nem. Nem is magyarázom tovább;) Ha nem bajml... :)
2020. aug. 11. 16:46
 6/10 anonim válasza:
Itt intelligens? Nehéz lesz😁
2020. aug. 11. 17:27
 7/10 anonim válasza:
Úgyis a téma a különböző szexuális pózoknál fog kikötni, a szopási szokásoknál, a nemi szervek kinézeténél. Utána pedig el fog halni a társalgás, mert nem lesz más téma.
2020. aug. 11. 22:22
 8/10 anonim válasza:

"Nem a szex orinetált témákat értettem ezalatt."


Hát, akkor mi a fenéről akarsz gyakorikérdéseken tabuk nélkül beszélgetni? xD

2020. aug. 11. 23:04
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha neked a "tabu" szó csak a szex és a farok mutogatás, akkor a fogalmak terén valami hiányos nálad. De nem szeretek és nem is fogok magyarázkodni, szóval ha neked igy könnyebb, akkor könyveld el ezt :) Szép napot!
2020. aug. 12. 07:51
 10/10 anonim válasza:
Nálam ugyan nem, de nem is én akarok a gyakorin ismerkedni. xD Itt a "tabu" úgyis mindenkinél ezt jelenti, ezt jobb ha tudod. Nagyon új lehetsz még itt. :D
2020. aug. 12. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!