Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki akinek hasonló gondjai...

AbysmalChaos kérdése:

Valaki akinek hasonló gondjai vannak beszélgetni?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok pánikbetegséggel és depresszióval, szívesen beszélgetnék hasonló emberekkel, ebben a korosztályban. :D

2020. aug. 12. 20:02
 1/10 anonim válasza:
és tényleg az vagy vagy csak saját diagnózis?
2020. aug. 12. 20:03
 2/10 anonim válasza:
Valszeg az okoskarkötő mérte és pontozta ezt is.
2020. aug. 12. 20:04
 3/10 A kérdező kommentje:

Sajnálom hogy ilyen toxikusok vagytok.Egy ártatlan kérdést raktam ki azért mivel amikor pszichátrián voltam rájöttem sokkal könnyebb volt velem hasonló emberekkel beszélni. Nem saját diagnózis és képzeld még adhdm is van diagnosztizálva hogy örülj.

Biztos nem létezik ilyen 16 éves fiú mivel tökéletes világban élünk hogy lenne már egy "kisfiúnak" mentális betegségei :D

2020. aug. 12. 20:11
 4/10 anonim válasza:
Okés, csak általában beképzelik maguknak ezt az emberek és egyáltalán nem toxikus erre rákérdezni.
2020. aug. 12. 20:14
 5/10 anonim válasza:
Jaja. Egyébként én is szoktam depis lenni, szóval együtt tudok érezni.
2020. aug. 12. 20:21
 6/10 anonim válasza:
#6- os jah mert választás kérdése a depresszió, nagyon vicces vagy
2020. aug. 12. 21:53
 7/10 anonim válasza:
Nem vagyok pánikbeteg és hát tudtommal depreszióban sem szenvedek. De ha van kedved írj rám. Szívesen meghallgatlak. 17l
2020. aug. 13. 02:17
 8/10 anonim válasza:

Nekem is nyugodtan írhatsz. Igaz, én nem voltam pszichológushoz, de általam megálapított, tobb éven át tartó depresszióval kuzdottem februárig. Szerencsére február kozepe ota egyre jobb a kozerzetem, szorongásom is sokat enyhult.

16/F

2020. aug. 13. 17:11
 9/10 anonim válasza:

Hát én nem vagyok depressziós, se pánik beteg, de az unokatesóm sokáig küzdött pánikbetegséggel. És mivel egy háztartásban élünk, így én is tapasztalhattam, milyen rossz állapot is ez.

Ha van kedved írj nyugodtan, ha még nem találtál megfelelő embert.

Sok sikert a gyógyuláshoz

2020. aug. 18. 21:35
 10/10 anonim válasza:
Szia! Nekem borderline személyiségzavarom van meg skizoaffektív zavarom. Ha gondolod írj rám, 19/l
2020. aug. 19. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!