Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Baranyai fiatal filózgatni?

Baranyai fiatal filózgatni?

Figyelt kérdés

Komlói, pécsi, illetve e környéki embereket keresek elsősorban.

Ki akarok mozdulni a komfortzónámból, az első lépés pedig az ismeretlenekkel való beszélgetés.

A többit majd akkor, ha sikerült megbarátkoznunk.

Másodlagosan pedig olyan embereket keresek, akiknek kimeríthetetlen a vitatudása, és képes bármiről beszélgetni. Nem fél belemenni egy rendes, érveléses véleménycserébe. Képes smalltalkolni, és nem fél kiadni magából az érzéseit ha olyanja van.

Én nem kérek képeket, mert nem érdekel hogy nézel ki. A lényeg, hogy egy jót beszélgessünk. Vagy sokat. ;)

Amúgy, én magam egy racionális elme vagyok, erősen introvertált jegyekkel. Ami engem igazán feltölt, az egy órákig tartó filózás az élet dolgairól. Opcionálisan mindezt éjjel a holdfényben, kint járva a szabadban.



2020. aug. 18. 20:43
 1/6 A kérdező kommentje:
20/f
2020. aug. 18. 20:50
 2/6 anonim válasza:
ez rendkívúl szimpatikus, de sajnos messze lakom tőled, szeretnék majd valaki hasonlóval találkozni a környékemen :))
2020. aug. 18. 21:26
 3/6 A kérdező kommentje:
Merre laksz?
2020. aug. 18. 21:29
 4/6 anonim válasza:
Győr-Moson-Sopron, Sopron :((
2020. aug. 18. 21:30
 5/6 anonim válasza:
aa most vettem észre hogy elírtam a rendkívült, na mindegy :P
2020. aug. 18. 21:40
 6/6 anonim válasza:

Szia, huszonéves pécsi egyetemista srác vagyok. Szeptembertől nyárig pécsen vagyok. Régebben ment a kimeríthetetlen vitázás, de azóta berozsdásodtam. A mindenről beszélgetés talán még ma is megy.

Írj.

2020. aug. 19. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!